ALDO Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğan Kurban Bayramı'nı Kutladı

ALDO Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğan Kurban Bayramı'nı Kutladı

ALDO Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğan, yayınladığı mesajla "Kurban Bayramı'nı" kutladı.

ALDO Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğan Kurban Bayramı'nı Kutladı
ALDO Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğan Kurban Bayramı'nı Kutladı Salih Abidin Pala

ALDO Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğan;

"Değerli Dostlarım ve Kıymetli Çalışma Arkadaşlarım

Tüm zor zamanların elbet  bir nihayeti vardır.Bayramlar, özellikle bu günlerde kıymeti bir kat daha artan sevinç günleridir. Her geçen gün sonuna biraz daha yaklaştığımızı ümit ettiğimiz pandemi sürecinde gelen bu bayramla, hepimizin sıkıntılarından bir nebze olsun uzaklaşma, nefeslenme ve umut tazeleme imkanı bulmasını diliyorum.

Geçtiğimiz bayramlarda yaptığımız gibi, bu bayramda da ailemiz dostlarımız ve sevdiklerimizle görüşürken fiziksel mesafe ve alınması gereken tüm önlemlere dikkat edelim  Sevdikleri ile kavuşmak için seyehat edecek dostlarımızdan ise trafik kurallarına büyük bir dikkatle uymalarını rica ediyorum. Yanı sıra sadece aile ve dostlarımızı değil, yoksul, yetim, kimsesiz, ihtiyaç sahibi tüm insanlarımızı da bayramlarda yalnız bırakmamak gerektiğini hepimiz biliyoruz.  Geçtiğimiz süreçte Hakk'a yürüyen tüm canlarımıza rahmet, ailelerine sabır dilerim. Unutmayalım ki bayramların en büyük özelliği her konuda yardımlaşarak, gerek sevinçleri gerekse acıları paylaşmaktır.

Bu duygularla sağlık, barış ve özgürlük içinde, tüm sevdiklerimizle birlikte mutlulukla geçireceğimiz daha pek çok bayrama kavuşmak dileğiyle, hepinize selam, saygı ve selamlarımı sunarım."

Salih Pala

MERSİN KENT HABER