Mersin İl Emniyet Müdürlüğü'ne Atanan Mehmet Aslan Göreve Başladı

Mersin İl Emniyet Müdürlüğü'ne Atanan Mehmet Aslan Göreve Başladı

Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü yaparken Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Mersin İl Emniyet Müdürü olarak atanan Aslan, kente geldi. Cumhurbaşkanlığının 06.07.2021 tarihli Kararnamesi ile Mersin Emniyet Müdürü olarak atanan Mehmet ASLAN resmi karşılama töreni ile görevine başladı.

Mersin İl Emniyet Müdürlüğü'ne Atanan Mehmet Aslan Göreve Başladı
Mersin İl Emniyet Müdürlüğü'ne Atanan Mehmet Aslan Göreve Başladı Salih Abidin Pala

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Erzurum İl Emniyet Müdürü iken Mersin İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Mehmet Aslan, Mersin'de yeni görevine başladı. Aslan'ı Mersin Emniyet Müdürlüğüne gelişinde, müdür yardımcıları ve ilçe emniyet müdürleri ile şube müdürleri karşıladı. Karşılamanın ardından gazetecilerle bir araya gelen Mehmet Aslan, Mersin'de göreve başlamasından dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.
 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere İçişleri Bakanına, ve Emniyet Genel Müdürüne teşekkür ettiğini ifade eden Aslan, Mersin çok önemli bir şehir. Böyle bir şehre terfi edilmek şahsım adına beni çok mutlu etti. Burada çok güzel hizmetler yapılmış. Öncelikle bu hizmetlerin devamını tesis edeceğiz, daha sonra bunları geliştirebilmenin yollarına bakacağız. Bu kadro ile Mersinimize elimizden gelen en güzel, en üstün hizmet neyse, halkın huzuru ve güvenliği noktasında yapma gayreti içerisinde olacağını belirten Aslan görev başında olan Tüm emniyet mensuplarınada başarı diledi.