2. İstanbul Altın Zirve Ve Kariyer Ödülleri Sahiplerini Buldu
Advert

2. İstanbul Altın Zirve Ve Kariyer Ödülleri Sahiplerini Buldu

Tuğçe Sarıkaya Dağıstan tarafından düzenlenen 2. İstanbul Altın Zirve Ve Kariyer Ödülleri 2021, ödül töreninde 2021 yılının en iyi koreograf ödülü Asil Çağıl’ın oldu.

 2. İstanbul Altın Zirve Ve Kariyer Ödülleri Sahiplerini Buldu
 2. İstanbul Altın Zirve Ve Kariyer Ödülleri Sahiplerini Buldu Salih Abidin Pala

İş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda davetlinin yoğun ilgi gösterdiği törende farklı kategorilerde çok sayıda isme ödül takdim edildi. Sudatur Gemisi’nde düzenlenen ödül töreninde,Yılın En İyi Koreografı ödülü Asil Çağıl’a verildi. Yaptığı birbirinden başarılı defilelerden dolayı ödüle layık görülen ünlü koreograf Asil Çağıl’ İnsanlık olarak pandemi. yangın, deprem gibi tatsız olayların yaşandığı dünyada bu tip etkinliklerin yapılması çok zorlaştı.Başta Tuğçe Sarıkaya olmak üzere bizi ödüle layık gören herkese sonsuz teşekkürler.Tüm ekip arkadaşlarım adına aldığımız bu ödül bizi daha da motive ediyor.Bu yıl aldığımız 10 .ödülümüz.Başarılarla dolu daha nice yıllara. Yola devam’ dedi

.İş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda davetlinin yoğun ilgi gösterdiği törende farklı kategorilerde çok sayıda isme ödül takdim edildi. Gecenin sunuculuğunu Ece Gürsel ve Yavuz Seçkin yaparken, Ses/ışık/teknik Fashion Art -Mesut Büyüksofuoğlu tarafından gerçekleştirildi.

MERSİN KENT HABER