HACI ÖZKAN, GAZİLER GÜNÜ'NÜ KUTLADI
Advert

HACI ÖZKAN, GAZİLER GÜNÜ'NÜ KUTLADI

AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Gaziler Günü'nü yayınladığı mesajla kutladı.

HACI ÖZKAN, GAZİLER GÜNÜ'NÜ KUTLADI
HACI ÖZKAN, GAZİLER GÜNÜ'NÜ KUTLADI Salih Abidin Pala

AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, kutlama mesajında; "19 Eylül, vatanı için canını ortaya koyarak savaşan ve gazilik onuruna erişen kahramanların şeref günüdür.
Şehit ve gazilerimizin kahramanlık ve fedakarlıkları, asil milletimizin hafızasında ebediyen yaşayacak, asla unutulmayacaktır. Onların kahramanlıkları ve fedakarlıkları daima minnet ve şükranla anılacaktır.
Gazilerimiz, fedakârlıklarıyla bizlere nice şanlı zaferler ve kahramanlıklarla dolu bir geçmiş armağan etmiştir. Ay yıldızlı al bayrağımız, onların cesaretleri sayesinde vatanımızın semalarında gururla dalgalanmaktadır.

Ülkemizin bağımsızlığı, vatanımızın bütünlüğü, birlik ve beraberliğimizin korunması uğrunda girişilen mücadelelerde sergilenen fedakârlık ve kahramanlıklar hafızlarımızdan asla silinmeyecek ve nesiller boyu evlatlarımıza anlatılacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle; kahraman Gazilerimizin "19 Eylül Gaziler Günü”nü kutluyorum. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, Aziz Şehitlerimizi ve ebediyete irtihal eden Gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, hayatta olan Gazilerimize de aileleriyle birlikte sağlıklı ve huzurlu bir ömür temenni ediyorum."
 

Advert