AJDA PEKKAN, SÜPERSTAR BİR GECE
Advert

AJDA PEKKAN, SÜPERSTAR BİR GECE

Süperstar Ajda Pekkan, KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenen özel gecede verdiği konserde modacı Cihan Nacar imzalı kostümü, özel sahne tasarımı, görsel sürprizleri, hep bir ağızdan söylenen şarkıları ve hayranlık uyandıran enerjisiyle misafirlere unutulmayacak bir akşam yaşattı!

AJDA PEKKAN, SÜPERSTAR BİR GECE
AJDA PEKKAN, SÜPERSTAR BİR GECE Salih Abidin Pala

We Are The Walkers X KüçükÇiftlik Club Presents kapsamında 18 Eylül Cumartesi akşamı gerçekleşen etkinlikte aralarında Erkan Özerman, Saffet Emre Tonguç, Mahmut Anlar, Ender Sanal, Taner Horoz, Kaan Müjdeci, Begüm Kütük, Erdil Yaşaroğlu, Tuğkan, Gözde Akpınar, Müge Boz, Elçin Afacan, Alican Aytekin, Çiçek Acar, Beril Kayar, Bulut Reyhanoğlu ve Gökay Gündoğdu gibi ünlü isimlerin de olduğu misafirler, İstanbul’da özlenen gece hayatının, müziğin ve eğlencenin tadını doyasıya çıkarttılar.

Pop müziğin Süperstar’ı Ajda Pekkan, We Are The Walkers X KüçükÇiftlik Club Presents kapsamında elegant bir gece kulübüne dönüşerek misafirlerini ağırlayan KüçükÇiftlik Park’ta ilk kez sahne aldı. Misafirlerin, pandemi koşullarına uygun olarak hazırlanan localı oturma düzeninde eğlendiği mekânda, Pekkan için özel sahne tasarımı ve görsel sürprizler de hazırlandı. İstanbul’da özlenen gece hayatını yeniden yaşatan ve kısa sürede tüm locaların tükendiği gecede misafirler Süperstar’ın dillerden düşmeyen şarkıları ile dans ederek gecenin tadını çıkardılar

MERSİN KENT HABER