Vali Su ile Vali Doğan Birlikte Konak Restaurant'ın Açılışını Gerçekleştirdi
Advert

Vali Su ile Vali Doğan Birlikte Konak Restaurant'ın Açılışını Gerçekleştirdi

Vali Ali İhsan Su, Hatay Valisi Rahmi Doğan ile birlikte Mersin Marina’da ‘Konak Restaurant’ın açılışını gerçekleştirdi.

 Vali Su ile Vali Doğan Birlikte  Konak Restaurant'ın Açılışını Gerçekleştirdi
 Vali Su ile Vali Doğan Birlikte  Konak Restaurant'ın Açılışını Gerçekleştirdi Salih Abidin Pala

Açılışa Vali Ali İhsan Su ve eşi Zeliha Su ile Hatay Valisi Rahmi Doğan ve eşi Gülden Gülizar Doğan, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Yenişehir Belediyesi Başkan Vekili Murat Sakuçoğlu, işletme sahipleri Razıp Büyükgazel, Nihat Göçtü ve davetliler katıldı.

Vali Su, “Açılan İşletmeler Ülkemizin Gelişiminin de Bir Göstergesidir”

Açılışta konuşan Vali Su, ilimizde hemen her gün yeni bir müessesenin temelini atmaktan, açılışını yapmaktan gurur duyduklarını dile getirerek, “Bu yeni istihdam, yeni kazanç kapısı demektir. İnsanlarımız için yeni bir sektörde yeni imkanlar sunmak demektir. Açılan işyerleri ülkemizin gelişiminin de bir göstergesidir. İşletmenin ilimize, ülkemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyor, sahiplerine ve çalışanlarına da bol kazançlar diliyorum” dedi.

Hatay Valisi Doğan ise Hatay’ın zengin mutfağına ait lezzetlerini Mersinlilerin tatma imkanı yakalayacağını ifade ederek, açılış münasebetiyle Mersin’de bulunmaktan mutluluk duyduğunu kaydetti ve işletmenin hayırlı uğurlu olmasını diledi.

MERSİN KENT HABER

Advert