BAŞKAN GÜLTAK, TEMAD MERSİN İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ
Advert

BAŞKAN GÜLTAK, TEMAD MERSİN İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, tadilat ve onarımını üstlendiği TEMAD Mersin İl Başkanlığını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

BAŞKAN GÜLTAK, TEMAD MERSİN İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ
BAŞKAN GÜLTAK, TEMAD MERSİN İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ Salih Abidin Pala
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Mersin Şubesi'ni ziyaret eden Başkan Gültak'ı TEMAD Mersin İl Başkanı Halil Kur karşıladı.
TEMAD Mersin Şubesi'nin tamir ve onarımını üstlenen Akdeniz Belediye Başkanı Gültak, hizmet binasını gezdi, yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
Başkan Gültak, "Şehit ve gazi kanıyla sulanmış mukaddes vatan topraklarımızın savunulmasında sizlerin verdiği emsalsiz mücadeleyi her daim minnetle anıyorum .Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kalbini ihtiva eden Astsubaylarımız gazilerimiz bizlerin onur abidelerisiniz. Sizler için ne yapsak azdır her zaman için yanınızdayım" sözleriyle desteklerinin süreceğini ifade etti.
TEMAD Mersin İl Başkanı Halil Kur, "Başkanımız M.Mustafa Gültak'a yaptığı nazik ziyareti ve verdiği destek için şahsım ve teşkilatım adına çok teşekkür ediyor. Çalışmalarında başarı dileklerimi sunuyorum. Sağlıklı günler diliyorum." dedi.
Salih Pala
MERSİN KENT HABER
Advert