BTP Mersin İl Başkanı Ramiz Akın, İl Kongremize Tüm Halkımızı Bekliyoruz

BTP Mersin İl Başkanı Ramiz Akın, İl Kongremize Tüm Halkımızı Bekliyoruz

Bağımsız Türkiye Partisi Mersin İl Başkanı Ramiz Akın, “Genel Başkanımız Hüseyin Baş’ın katılımı ile gerçekleştireceğimiz il kongremize bütün halkımızı bekliyoruz”dedi.

BTP Mersin İl Başkanı Ramiz Akın, İl Kongremize Tüm Halkımızı Bekliyoruz
BTP Mersin İl Başkanı Ramiz Akın, İl Kongremize Tüm Halkımızı Bekliyoruz Salih Abidin Pala

BTP İl Başkanı Ramiz Akın yaptığı yazılı açıklamada, “Şu anda Mersin’de bütün hazırlıklarımız tamam, Genç Genel Başkanımızla Mersin halkını buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. 'Var Bi Hayalimiz' sloganı ile yola çıkan Genel Başkanımız Hüseyin Baş, şimdiden gönüllerde taht kurdu. Bilhassa gençler olmak üzere toplumun her kesimi tarafından kucaklandı. Ortaya koyduğu projelerle gündemi belirlemeye devam ediyor.” dedi.


Akın, “Merhum Genel Başkanımız Prof.Dr. Haydar Baş’ın bıraktığı emanetlere aynı şekilde sahip çıkmaya devam edeceğiz. Milli Ekonomi Modeli ile Anamur’dan Tarsus’a kadar Mersinlinin ve ülkemizin yüzünü güldüreceğiz. Her daim şahsi çıkarlarımızı ülke menfaatlerinin arkasında tutacağız. Ülke kaynaklarını yabancılara değil bu toprakların evlatlarının hizmetine sunacağız. Son nefesimize kadar Atatürk’e sahip çıkmaya devam edeceğiz. Sancak, vatan ve al bayrak sevdasından asla vazgeçmeyeceğiz. Bu vatanın ve vatandaşın her daim yanında olacağız.”dedi. 

MERSİN KENT HABER