GÖKHAN GÜLBEYAZ, ESKİ DEĞİLİM, SİNGLE'IYLA DİJITAL PLATFORMLARDA

GÖKHAN GÜLBEYAZ, ESKİ DEĞİLİM, SİNGLE'IYLA DİJITAL PLATFORMLARDA

Mersinli genç dansçı Gökhan Gülbeyaz, çıkardığı "Eski Değilim" adlı ilk single'ı tüm dijital platformlarda yerini aldı.

GÖKHAN GÜLBEYAZ, ESKİ DEĞİLİM, SİNGLE'IYLA DİJITAL PLATFORMLARDA
GÖKHAN GÜLBEYAZ, ESKİ DEĞİLİM, SİNGLE'IYLA DİJITAL PLATFORMLARDA Salih Abidin Pala

Hareketli pop müziği olan şarkının söz ve müziği Gökhan Gülbeyaz'a ait olan şarkının düzenlemesini ve prodüktörlüğünü ise Murat Boz, Sertab Erener ve Yalın gibi isimlerle çalışan ünlü piyanist Çağrı Sertel üstlendi. Şarkının hazırlık süreçlerinde Süheyla Yengi'den şan dersleri alan Gülbeyaz, aynı zamanda klipteki dans sahneleri için de koreograf eşliğinde özel bir ekiple çalıştı. Dansçıların eşlik ettiği ve farklı renk temalarının kullanıldığı klibin çekimleri yaklaşık 12 saat sürdü. Klibin yönetmenliğini ise Enes Bilal Taşçı üstlendi.

Gökhan Gülbeyaz:" Profesyonel olarak şarkı söylemek çocukluk hayalimdi. İlkokuldan beri korolarda söyledim, piyano ve gitar dersleri aldım. Üniversiteden mezun olduktan sonra global şirketlerde çalışmaya başladım fakat müzik tutkusu ağır bastı. Müziği hobi olarak yapmanın bana yeterli olmayacağını anladım. Önce sesimi ve kendi bestelerimi tanıştığım önemli müzisyenlere, aranjörlere dinlettim. Onların beğenmesi ve desteğiyle ilk single için hazırlık süreçlerine başladık. İlk işimde böyle büyük ve başarılı bir ekiple çalışma fırsatı bulduğum için çok mutluyum."

Gökhan Gülbeyaz Kimdir?

Mersin doğumlu olan Gökhan Gülbeyaz, ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra İngiltere'de Uluslararası Pazarlama yüksek lisansı yaptı. Gülbeyaz'ın 2017'de yayımlanmış İngilizce bir "Siyasi İletişim" kitabi bulunmaktadır. 2019'da müzik çalışmalarına odaklandı ve ilk single çalışmasını 12.11.2021'de yayınlayarak profesyonel müzik hayatına atıldı.

MERSİN KENT HABER