MİK, İkinci Buluşmasını Gerçekleştirdi

MİK, İkinci Buluşmasını Gerçekleştirdi

Mersin İstişare Kulübü (MİK), ikinci toplantısını geniş katılımla gerçekleştirdi.

MİK, İkinci Buluşmasını Gerçekleştirdi
MİK, İkinci Buluşmasını Gerçekleştirdi Salih Abidin Pala

Diyarbakır Vakfı DİTAV  Mersin Y K Başkanı, Yönetim Danışmanı ve Gümrük Müşaviri Ferudun Gündüz,MİK'in Akademisyenler ile İş Dünyasını buluşturmayı amaçlayan; Mersin ve Ülke sorunlarına çözüm üretmek için çalışan yeni bir fikir kulübü olduğunu ifade etti.

Bugün CHP Mersin Mitingi ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun miting konuşması, kent gündemi, ekonomi gündemi toplantıya katılanlar tarafından  istişare edildi.

Toros Üniverditesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Köksal Hazır, MİK'in ba ayki toplantısında "Mersin ve Dünyada Lojistik Sektörüne Genel Bakış" adlı bir sunum gerçekleştirdi.

Hacıbaba Resoran'ın Mezitli Şubesi'nde gerçekleştirlen bu ay ki toplantıya Toros Üniverditesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Köksal Hazır, Mersin Üniversitesi Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kemal Birdir, Yönetim Danışmanı ve Gümrük Müşaviri Ferudun Gündüz, Doç. Dr. Metin Ocak, Gazeteci Kerem Türk, İş İnsanlarından Necmettin Cabadak, Nesim Yağmur, Ahmet Baran, TV Programcısı ve Mali Müşavir Fatih Alkar, Lokanta işletmecisi Şehmus Ceylan'nın yanı sıra pek çok iş insanı ve akademisyenler katıldı.

Doç. Dr. Metin Ocak, "Taşınmaz Ticareti" adlı kitabını imzalayarak Ferudun Gündüz'e günün anısına takdim etti.

Toplantı sonrası ZKD Türk Halk Müziği Grubu eşlliğinde Cengiz Gündüz, mini bir konser verdi. Toplantıya katılanları coşturdu. Bugün ki MİK toplantısı HACİ BABA ET LOKANTASI Sponsorluğunda yapıldı.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER