Tektaş Pırlanta Küpe
Advert

Tektaş Pırlanta Küpe

Pırlantanın zarafetinin ve şıklığının yansıtıldığı birçok mücevher vardır.

Tektaş Pırlanta Küpe
Tektaş Pırlanta Küpe Salih Abidin Pala

Pırlantanın zarafetinin ve şıklığının yansıtıldığı birçok mücevher vardır. Tektaş pırlanta küpe modelleri de bunlardan biridir. Bu küpelerin gövde kısımları genellikle beyaz altından üretilir. Uç kısımlarındaki yuvaya ise pırlanta yerleştirilir. Güvenliğini sağlamak adına montüre tırnaklar yardımı ile taş sabitlenir. İyi bir modelde taşın düşmesi asla söz konusu olmaz.

Tektaş Pırlanta Küpe Modelleri

Montür, bu kategoride üretilen parçalarda modellerin ortaya çıkmasındaki en önemli etkendir. Montür, pırlantanın küpenin üzerinde yerleştiği yeri ifade etmek için söylenen bir terimdir. Montürün şekli nasılsa konulacak taşın dolayısıyla da modelin algılanması o yönde olacaktır. Onun haricinde parçanın rengi beyaz ve sarı altın olabilir. Ama taşla bütünlük sağlanması adına beyaz altın daha sık tercih edilir.

Tektaş Pırlanta Küpe Fiyatları

Bu kategoride üretilen bir parçaların fiyatları birbirlerinden farklıdır. Çünkü tektaş pırlanta küpe modellerde tercih edilen taşların karatları ve kesimleri çeşitlilik gösterir. Taşın karatı ve kalitesi artıkça ödenmesi gereken ücret artacaktır. Piyasada her farklı bütçelere hitap eden modelleri bulmak mümkündür. Her bütçeye uygun modelleri https://www.emajewellery.com.tr/tektas-pirlanta-küpe bulabilir ve güvenle satın alabilirsiniz.