Hacı Özkan, Anneler Günü'nü Kutladı
Advert

Hacı Özkan, Anneler Günü'nü Kutladı

AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan "Anneler Günü'nü" yayınladığı mesajla kutladı.

 Hacı Özkan, Anneler Günü'nü Kutladı
 Hacı Özkan, Anneler Günü'nü Kutladı Salih Abidin Pala

AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, "Annelerimiz, toplumun temelini oluşturan en değerli varlığımızdır. Hayatını çocuklarına vakfeden annelerimiz; gün gelmiş vatan savunmasında en ön safta savaşmış, şehit ve gazi olmuştur.
Hayata dair her şeyin ilk öğreticisi ve çocukların ilk yol göstericisi olan annelerimizi, bu anlamlı günde mutlu etmek, nefes aldığımız her gün merhametine, şefkatine ve ilgisine layık olmaya çalışmak ve gurur duyacakları evlatlar olarak emeklerinin boşa gitmediğini göstermek hepimizin görevidir.
Evlatları Allah yolunda Vatanın bölünmez bütünlüğü için seve seve canlarını feda ederken, bizlere emanet edilen Şehit Annelerimize ne kadar hizmet etsek ne kadar sevgi, saygı, şefkat göstersek de yine de haklarını ödeyemeyiz.
Devletimizin ve vatanımızın selameti, milletimizin huzuru için evlatlarını feda eden aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin fedakâr anneleri başta olmak üzere,  tüm Annelerimizin ve Anne adaylarımızın Anneler Günü'nü tebrik ediyorum. Kıymetli Annelerimize, yarınlarımızın teminatı çocuklarımızı değerlerimize bağlı yetiştirerek, milletimizin geleceğini inşa etme hususunda gösterdikleri emek ve fedakârlıklarından dolayı kalbi şükranlarımı sunuyor, mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyor, vefat edenleri rahmetle yâd ediyorum."

MERSİN KENT HABER