GÜNGÖR USTA Tantuni Izgara Kokoreç Köfte Üniversite Caddesi'nde Açıldı
Advert

GÜNGÖR USTA Tantuni Izgara Kokoreç Köfte Üniversite Caddesi'nde Açıldı

Güngör Usta Tantuni Izgara Kokoreç Köfte salonu Üniversite Caddesi'nde düzenlenen törenle açılışı gerçekleştirildi.

GÜNGÖR USTA Tantuni Izgara Kokoreç Köfte Üniversite Caddesi'nde Açıldı
GÜNGÖR USTA Tantuni Izgara Kokoreç Köfte Üniversite Caddesi'nde Açıldı Salih Abidin Pala

Bedel İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı siyasetçi, önceki dönem Yenişehir Belediye Meclisi Üyesi iş insanı Erkan Dümer, yiğeni Onur Dümer'in iş yerinin açılışında iş ve siyaset dünyasının ünlü adlarını Mersin'de bir araya getirdi.

Güngör Usata Tantuni Izgara Kokoreç Köfte iş yerinin açılışına CHP Mersin Milletvekili Adaylarından Ünlü Avukat Necmi Doğan, önceki Dönem Mersin Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ersin Serin, Mersin Vartolular Derneği Başkanı Vahap Boyar, iş insanı Musa Kaplan, Bedel İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili İnşaat Mühendisi Ceylan İngilok, Dümer Ailesi, yakın dostları ve yurttaşlar açılışa büyük ilgi gösterdi.

Yiğeni Onur Dümer'in iş yerinin açılışında konuklarını kapıda karşılayan Mersin'in sevilen siyaset ve iş insanı Bedel İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Dümer, Çiftlikköy  Mahallesi, Üniversite Caddesi'nde açmış olduğunuz yeni iş yerimizle Mersinlilere sağlıklı ve hijnenik ortamda tantuni, ısgara, kokoreç ve ızgaranın lezzetini konuklarımıza sunuyoruz. Dümer Ailesi olarak, istihdam yaratırken, genç kuşaklarıa destek olarak onların girişimci yönlerine destek vermeyi sürdüreceğiz. Bu özel günde bizleri yanlız bırakmayan Sevgili avukat dostum Necmi Doğan Beye, Mersin Vartolular Derneği Başkanımız Vahap Boyar'a, sevgili dostlarımıza katılım ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

CHP Mersin Milletvekili Adaylarından Ünlü Avukat Necmi Doğan, açılışta yaptığı konuşmasında "Bu güzel lezzeti Mersinlilerle buluşturan Dümer Ailesine teşekkür ederim. İş yaşamlarında başarılar dilerim" sözleriyle Güngör Usta Tantuni Izgara Kokoreç Köfte işletmesinin kurdelasını kesti.

Açılışa buyük katılım gösteren yurttaşlar, memnuniyetlerini dile getirerek teşekkürlerini iletti.

Güngör Usta Tantuni Izgara Kokoreç Köfte, Çiftlikköy, Üniversite Caddesi MİGROS yanında cadde üstünde yer alıyor. Önünde açık alanı, hijnenik mutfağı, sunduğu lezzetlerle günün her saatinde hizmet vermeye başladı.

Konuklarına Tantuni, Izgara, Kokoreç ve Köfte lezzet ve tadlarını sunan GÜNGÖR Usta'nın başarılı personeli, konuklardan büyük övgü aldı.

Bedel İnşaat, Mersin inşaat sektöründe olduğu gibi ülkenin farklı bölgelerinde de projeleriyle başarılı çalışmalarıyla dikkat çekiyor.

Bedel İnşaat ve Dümer Ailesi kentin farklı noktalarında gıda, market ve yemek sektöründe de adım adım farklı sekörlerde yğresel  tadları Mersinlilerle buluşturuyor. Mezitli  Soli Center yakınında Bedel Et Şarküteri,  Çiftlikköy ve  Tıp Fakültesi Karşısında  iki ALO Market Tekel Manav ve yeni açılan Güngör Usta sektördeki yerlerini aldı.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER