Zeynep Casalini, Başkan'ın Yeri'nde Dostlarıyla Buluştu
Advert

Zeynep Casalini, Başkan'ın Yeri'nde Dostlarıyla Buluştu

Ünlü sanatçı Zeynep Casalini, 20. Mersin Uluslararası Müzik Festivali için geldiği Mersin'in cennet köşelerinden Başkan'ın Yeri'nde dostlarıyla akşam yemeğinde buluştu.

Zeynep Casalini, Başkan'ın Yeri'nde Dostlarıyla Buluştu
Zeynep Casalini, Başkan'ın Yeri'nde Dostlarıyla Buluştu Salih Abidin Pala

29 Mayıs 2022 Pazar günü Mersin Barış Meydanı'nda vereceği konserle hayranlarıyla buluşacak olan Zeynep Casalini,Mersin'e ilk kez geldiğini, Akdeniz'in sıcak insanlarının güzel dostluklarıyla çok mutlu olduğunu dile getirirken "Mersin cennet gibi yer.Kaldığım otelden baktığımda Maimi deniz kıyısı zannettim Palmiyeler, masmavi deniz, Yemyeşil her yer,  bahçeler Burada konser vermenin heyecanını yaşıyorum" dedi.

Zeynep Casalini, Mersinli sinema dünyamızın usta yönetmen Atıf Yılmaz'ın kendisinin manevi babası olduğunu ifade ettiği açıklamasında, Mersinli dostlarım geldiğim günden beri  harika sofralar hazırlıyorlar, Ben vegan olduğum için bu harika yemekleri yediremedikleri için üzülüyorlar ama sebzenin her türlü çeşidi var burada, Onlarla yapılan yemekleri çok seviyorum" dedi.

Konserle ilgili olarak dünden beri Daniel Fedorean şefin yönetiminde çok keyifli provalar gerçekleştirdiklerini ifade eden Casalini, orkestra şefine hayranlığını dile getirdi.

Zeynep Casalini, Mersinli sanat severleri konserine davet ederek " Müzik İnsanları Birleştirir Gelin Birlikte İki Saat Şarkılar Söyleyelim" çağrısında bulundu.

Mersinli opera sanatçısı Serin Su Saybaşılı'nın daveti ile gerçekleşen akşam yemeğinde  Zeynep Casalini ve sahneyi paylaştığı müzisyenler, iş insanı Emre Demircan ile  Başkan'ın Yeri'nin sahipleri Tarkan ve Hakan Başkan Kardeşler hazır bulundu.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER