Erkeklerde Cinsel Sorunlar Ve Çözümleri Nedir?

Erkeklerde Cinsel Sorunlar Ve Çözümleri Nedir?

Yapılan araştırmalar neticesinde erkeklerin en sık karşılaştığı cinsel problemlerin başında, sertleşme sorunu gelmektedir. Özellikle 25 ve 65 yaş aralığındaki erkeklerde sıklıkla görülen bu problem, erkeklerin korkulu rüyası olmaya başlamıştır.

Erkeklerde Cinsel Sorunlar Ve Çözümleri Nedir?
Erkeklerde Cinsel Sorunlar Ve Çözümleri Nedir? Salih Abidin Pala

 Sizler de bu makaleyi dikkatli bir şekilde okuyarak erkeklerde cinsel sorunlar ve çözümleri hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Sertleşme sorunu iki sebepten dolayı meydana gelmektedir. Bunlar psikolojik sebepler ve fiziksel sebeplerdir. Stres, üzüntü gibi birçok neden psikolojik sebeplerin içerisine girmektedir. Fiziksel sebepler ise kişinin yaşı, kronik rahatsızlıkları, hastalıkları gibi birçok farklı sebep ile sıralanabilir.

 Tedavi Olmaktan Korkmayın

 Dünya genelinde yapılan incelemeler sonucunda, erkeklerin %60'ının sertleşme sorunu yaşadığı ortaya çıkmıştır. Bu problemi yaşayan kişilerin büyük bir çoğunluğu ise utanma, çekinme, tedavi yöntemlerini bilmeme gibi farklı sebeplerden dolayı tedavi olmamaktadır.

 Sertleşme sorunu ile ilgili farklı tedavi yöntemleri bulunmakla birlikte, bunlar arasında en kalıcı çözümü sunan ise mutluluk çubuğu tedavi yöntemidir. Kısa ve basit bir operasyon yapılarak uygulanan bu tedavi yöntemi ile sertleşme sorunu tamamen ortadan kalkmaktadır. Sizler de Mutlulukcubugu.com adlı internet sitesi üzerinden iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Neden Bu Tedavi Yöntemini Seçmeliyim?

 Sizler de sertleşme tedavi yöntemlerinden biri olan vakum ve ilaç tedavilerinden tatmin edici bir sonuç alamadıysanız, bu tedavi yöntemini tercih edebilirsiniz. Kalıcı bir çözüme olanak tanıyan bu tedavi ile hayatınızı yeniden renklendirebilirsiniz. Ayrıca bu tedavi yönteminin 3 farklı aşaması bulunmaktadır. Yapılan testler ve isteğiniz doğrultusunda hareket edilerek hangi protezin kullanılabileceğine karar verilmektedir.

 Göz Ardı Etmeyin

 Siz de sertleşme sorunu ile karşı karşıyaysanız, bu sorunu kesinlikle göz ardı etmemelisiniz. Farklı tedavi yöntemleri ve size uygun protezler kullanılarak yapılan tedavi ile bu sorundan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

 Tedavi olmayı reddeden kişilerin hem cinsel yaşamlarının hem de gündelik yaşamlarının olumsuz etkilendiği gözlemlenmektedir. Yapılan araştırmalar neticesinde birçok evliliğinde bu sebepten dolayı sonlandığı bilinmektedir.

 Ameliyat Ne Kadar Sürer?

 Penis protez ameliyatları için 3 farklı protez modeli mevcuttur. Bu protezler tek parçalı, iki parçalı ve üç parçalı olmak üzere farklı kategorilere ayrılmaktadır. Ayrıca üç parçalı protez modelleri, kendi içerisinde enine ve boyuna şişme özellikleri ile ikiye ayrılmaktadır.

 Ameliyat süresi yaklaşık olarak 1 saat civarı olmaktadır. Bu tedavi yöntemini tercih dilen hastalar 4-6 hafta sonrasında cinsel ilişkiye girebilmektedir. Ameliyat öncesinde sizleri farklı testlere tabi tutmaktadırlar. Hatalıklarınız, rahatsızlıklarınız, kullanılan ilaçlar detaylı bir şekilde araştırıldıktan sonra sağlığınızın bu tedavi yöntemine uygun olup olmadığına bakılmaktadır. Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com adresini ziyaret ederek, tedavi yöntemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.