BİNİCİ Grup Tamamladıkları Yeni Projeleri İş İnsanlarına Tanıttı

BİNİCİ Grup Tamamladıkları Yeni Projeleri İş İnsanlarına Tanıttı

BİNİCİ Grup, Mersinli iş adamlarıyla bir araya geldiği akşam yemeğinde BİNİCİ Grup olarak inşaat sektöründe tamamladıkları projeleri, yatırımları tanıttı.

BİNİCİ Grup Tamamladıkları Yeni Projeleri  İş İnsanlarına Tanıttı
BİNİCİ Grup Tamamladıkları Yeni Projeleri  İş İnsanlarına Tanıttı Salih Abidin Pala

BİNİCİ Grup, Mersin iş dünyasının ünlü adlarını GMK Bulvarı üstündeki binasının bahçesinde bir araya getirdi. Akşam Yemeğine MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, MTSO Yönetim Kurulu Üyesi İsa Çani, Mersin Büyükşehir BelediyeSİ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Bedrettin Gündeş, BİNİCİ Grup Yönetim Kurulu Başkanı Melik Binici ve kardeşlerinin yanı sıra  Kanal 33 Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Demirtaş, Navona Oteli Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Pulat, Lojistikçi Necmettin Cabadak,  gazeteci  Kerem Türk  ve  Mersinli sanayici, yatırımcı, inşaat, otomotiv ve lojistik dünyasının sektör temsilcileri katıldı.

Mersin iş dünyasında inşaat ve otomotiv sektöründe önemli bir yere sahip olan BİNİCİ Grup inşaat sektöründe son yıllardaki yükselen trendiyle dikkat çekiyor. Taşucu'nda ve Yeşilovacık'ta ile Mersin'in yükselen turizm alanlarından Tece'de yaptıkları inşaatlarla  yeni yaşam alanlarını özgün projeleriyle hayata geçirdiler.

Pandemi ve  sonrasında insanlara daha iyi yaşam alanları sunan konutları özgün projeleriyle , parkları, yüzme alanları, yürüyüş parkurlarıyla  seçkin konuklarına memnun etmeyi ilke edinmişler.

İnsanların pandemi sonrası daha güvenli, daha sağlıklı bir yaşam alanlarıyla donatılmış konutlara yönelmesiyle, bu koşullarda yeni özgün projerleri Mersin insanlarına çağın koşullarına uygun  konutlar üretmeleriyle inşaat sektöründe dikkat çektiler.

BİNİCİ Grup adına şirketin hukuk danışmanı ve  dört ortağından biri Avukat Selçuk Binici,  BİNİCİ Grup adına yeni projelerle ilgili bilgi verdi.

Selçuk Binici, "Biz bir aile şirketiyiz, 2001 yılında kuruldu.. Otomotiv ve inşaat sektöründe hizmet üretiyoruz. Yakın zamanda besicilik ve tarım sektöründe de yatırımlarımız oldu. Bu akşam Mersinli iş insanlarıya bir araya gelmek istedik. İş insanlarımızı ağırlamaktan onur duyduk. Bu yemek ile birlikte insanlarımızı kaynaştırmayı amaçladık. Bu arada  BİNİCİ Grup olarak yaptığımız yatırımları inşaat projelerimizi tanıtmayı amaçladık." dedi.

İnşaat sektöründe bugüne kadar 22 projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Selçuk Binici, yeni tamamladıkları son üç  inşaat projelerle ilgili açıklamasında; turizme yönelik projelerinden Yeşilovacık'ta 400 daireden oluşan projenin tamamlanarak teslim edildiğini,. Taşucu'nda tamamlanan 100 daireden oluşan BİNİCİ Vadi  projesi ile Tece Deniz Mahallesi'ndeki 30 daireden oluşan BİNİCİ Tower projesinin de  müşterilerine teslim edildiğini belirtti.

Yeni tamamlanan projelerin pandemi sonrası evlerine sıkışan insanlara yeni yaşam alanları sunmayı amaçladığını dile getiren Selçuk Binici, yaptıkları inşaatlarada her türlü daire çeşitliğine uygun  projeler ürettiklerini bu yeni, özgün projelerde 1+1,2+1,3+1 ve dublex dairelerin yer aldığını, pandemide konutlarına sıkışan insanlara havuzları, aquaparkları, saunaları, yürüyüş yolları, geniş yeşillendirilmiş bahçeleriyle bir concept biçiminde yeni yaşam alanları sunmaya dikkat ettiklerini ifade etti. Her kesime, her bütçeye uygun konutlar inşaa ettiklerini ifade eden Selçuk Binici,"Müşterilerimiz bu yeni yaşam alanlarından çok memnun olduklarını dile getiriyorlar. BİNİCİ Grup olarak bu talepler doğrultusunda proje üretiyoruz" dedi.

BİNİCİ Grup, tamamlanan üç projeyi akşam yemeğinde konuklarına tanıtırken, yakın zamanda 30'a yakın hayata geçirmeyi planladıkları yeni projeleriyle  ilgili  bilgileri paylaşıldı.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER