SANATÇI HALUK ŞAŞ YAZ AKŞAMINDA HAYRANLARIYLA BULUŞTU

SANATÇI HALUK ŞAŞ YAZ AKŞAMINDA HAYRANLARIYLA BULUŞTU

Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği "Yaz Dostum” konserleri Mersinli ünlü sanatçı Haluk Şaş, vatandaşlara şarkılarla keyifli bir yaz akşamı yaşattı.

SANATÇI HALUK ŞAŞ  YAZ AKŞAMINDA HAYRANLARIYLA BULUŞTU
SANATÇI HALUK ŞAŞ  YAZ AKŞAMINDA HAYRANLARIYLA BULUŞTU Salih Abidin Pala

 

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi öncülüğünde düzenlenen “Yaz Dostum” konserleriyle, vatandaşlar keyifli yaz akşamları geçiriyor. Mersinli vatandaşların yanı sıra, tatil için Mersin’e gelen çok sayıda vatandaş, düzenlenen konserlerde doyasıya eğlenerek tatilin tadını çıkarıyor.

Müzikseverler, ‘Yaz Dostum’ konserlerinde buluşuyor

Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde kültürel ve sanatsal etkinlikleri yaymak için birçok etkinlik düzenlerken, 7’den 70’e herkesin sosyalleşmesi ve müziğe doyması için düzenlediği konserleri de sürdürüyor.

Erdemli ilçesi Tömük Mahallesi Öner Sitesi önünde gerçekleştirilen konserde, sevilen sanatçı Haluk Şaş sahne aldı. Türk pop müziğinin 80’li ve 90’lı yıllara ait birbirinden güzel parçalarının hep bir ağızdan söylendiği konsere, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Haluk Şaş, 10 kişilik müzisyen ekibiyle seslendirdiği 40 parçayla başarılı bir performans sergiledi. Büyükşehir Belediyesi’nin etkinlik takvimine göre farklı konseptlerde hazırlanan konserler devam edecek.

MERSİN KENT HABER