ECE MÜHENDİSLİK'ten DAIKIN Klima Isıtma Havalandırma Yeni Şube Açılışı
Advert

ECE MÜHENDİSLİK'ten DAIKIN Klima Isıtma Havalandırma Yeni Şube Açılışı

ECE Mühendislik DAIKIN Klima Isıtma-Soğutma-Havalandırma Özgür Pınar ve Selada Pınar, DAIKIN Türkiye Isıtma Depermantı Müdürü Fahri Umut Ertur'un da katıldığı açılışına Makine Mühendisleri Odası Mersin Şube Başkanı Akar Tülücü,Mesiad YİK Başkanı Hasan Hüseyin İpek,Mesiad Başkan Yardımcısı Rıdvan Arıç,Gürsel Alişan,Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Turan,Adnan Gündoğdu,Erkan Akkoyuncu,Mesiad Başkanlar Kurulu Üyesi Bedrettin Gündeş,GİŞKAD Başkanı Ayferi Tuğcu'nun yanı sıra DAIKIN Müşterileri ve dostlarının katılımıyla açıldı.

ECE MÜHENDİSLİK'ten DAIKIN Klima Isıtma Havalandırma Yeni Şube Açılışı
ECE MÜHENDİSLİK'ten DAIKIN Klima Isıtma Havalandırma Yeni Şube Açılışı Salih Abidin Pala

Mersin'de ECE MÜHENDİSLİK Yöneticileri Selda Pınar ve Özgür Pınar,Açılışta konuklarına katıldıkları için çok teşekkür ederken;Selda Pınar,Mühendislik alanında a kadın girişimci farkını iş yaşamında da göstereceklerini belirterek,"Teknik dünyada kadının izini daha fazla göreceğiz"dedi.

DAIKIN Klima Isıtma Depermantı Müdürü Ertur, Yeni üretimine başlanan Daıkın KOMBİ'yi açılışın ardından konuklara teknik özelliklerini aktarırken,emsallerinden çok farklı yapısıyla bu alanda üretilen en verimli araç olduğunu ifade etti.

Selda ve Özgür Pınar çiftini tebrik eden konuklar,bol kazançlar dileğinde bulundu.

Açılışta Gencer Savaş Bandosu konuklara bir birinden güzel şarkıları seslendirirken,hazırlanan içecek ve yiyicekler konukları mutlu etti.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER