YENİŞEHİR STANDINDA FESTİVAL COŞKUSU

6.Uluslararası Mersin Narenciye Festivali’nde Yenişehir Belediyesi standında bulunan narenciye temalı objeler Mersin halkının ilgi odağı oldu.

YENİŞEHİR STANDINDA FESTİVAL COŞKUSU
YENİŞEHİR STANDINDA FESTİVAL COŞKUSU Pala
Advert Advert

Mersin Ticaret Borsası koordinatörlüğünde diğer belediyelerle birlikte Yenişehir Belediyesi’nin de düzenleyicileri arasında bulunduğu 6.Uluslararası Mersin Narenciye Festivali 17-18 Kasım 2018 tarihleri arasında büyük coşku ile gerçekleştirildi. 30 ülkeden 700’ü aşkın dans ve gösteri grupları kendi ülkelerinin kültürlerini sergileyerek renkli görüntülere sahne oldular.

Yenişehir Belediyesi de kendi standında narenciye temalı objeler ile yapmış olduğu hizmetleri ve yapımı devam eden projelerini sergiledi. Yeni projeler arasında yer alan Yaşlı Yaşam Merkezi, Bilim Deney Merkezi, Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu projeleri ziyaretçilerin büyük ilgisini çekti. Ayrıca, Mersin’in sembollerinden Caretta Caretta kaplumbağa figürü, narenciye temalı oturma bankları, karınca ve kelebek figürleri, narenciye figürlü şemsiye ile Yenişehir Belediyesi ile özdeşleşen portakallı baklavalar da ziyaretçilerin büyük beğenisini kazandı.

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akar Tülücü,Sanayicilerin Hedefi  Üretim Envanteri Çıkarma
Akar Tülücü,Sanayicilerin Hedefi Üretim Envanteri Çıkarma
Akdeniz Belediye Başkan Adayı Adem Şenturan,Yetkiyi Verin Etkiyi Görün
Akdeniz Belediye Başkan Adayı Adem Şenturan,Yetkiyi Verin Etkiyi Görün