KOCAMAZ,MHP'DEN İSTİFA ETTİ.

Büyükşehir Kongre Merkezi'nde düzenlediği basın toplantısında Mersin Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz,"Hayatımın en zor kararını verdim. 50 yıllık içinde bulunduğum MHP'den istifa ediyorum"dedi.

KOCAMAZ,MHP'DEN İSTİFA ETTİ.
KOCAMAZ,MHP'DEN İSTİFA ETTİ. Pala
Advert Advert

Kocamaz'ın istifa ettiği basın toplantısına ,Kocamaz'a Büyükşehir Kongre Merkezi toplantı salonunu ve etrafını doldurarak destek büyük verildi.

Kocamaz,1 saat süren konuşmasında"Tüm dünya beni taktir etti ama maalesef genel başkan ve parti yöneticilerine yaranamadım,şu anda gördüğüm vefasızlığı hiçbir yerde görmedim.Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can'a ve milletvekili Baki Şimşek'e hakkımı helal etmiyorum.Çeyrek asırlık hizmetlerim ve davaya 50 yıllık bağlılığım karşılığında bir teşekkür dahi edilmemesini, tüm kamuoyunun taktirine bırakıyorum.Hakkımı helal etmiyorum.Bugünden sonra şahsıma yönelik yapılacak her hangi bir işlem, hukuk dışı atılacak her hangi bir adım, yapılacak her hareket kumpastır, iftiradır.Özellikle MHP'de parti içi demokrasi rafa kalkmıştır.," dedi. Kocamaz, "Hayatımın en zor kararını veriyor ve 50 yıllık içinde bulunduğum MHP'den istifa ediyorum." sözleriyle tamamladı.

MERSİN KENT HABER

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akar Tülücü,Sanayicilerin Hedefi  Üretim Envanteri Çıkarma
Akar Tülücü,Sanayicilerin Hedefi Üretim Envanteri Çıkarma
Akdeniz Belediye Başkan Adayı Adem Şenturan,Yetkiyi Verin Etkiyi Görün
Akdeniz Belediye Başkan Adayı Adem Şenturan,Yetkiyi Verin Etkiyi Görün