Müge Krespi,10.000 Genç Meşale Kampanyasına Destek Veriyor

Müge Krespi, Zorlu Center Yeni Yıl Köyü'ndeki standıyla 10.000 Genç Meşale kampanyasına destek olacak

Müge Krespi,10.000 Genç Meşale Kampanyasına Destek Veriyor
Müge Krespi,10.000 Genç Meşale Kampanyasına Destek Veriyor Pala
Advert

Mekana ve projeye özel tasarım ve uygulamalarıyla tanınan ünlü tekstil tasarımcısı Müge Krespi, 31 Aralık tarihine kadar Zorlu Center Yeni Yıl Köyü'ndeki 34 numaralı stantta olacak. Ziyaretçiler Müge Krespi'nin standından aldıkları ürünlerle hem yeni yıl sevincini çoğaltarak sevdikleriyle paylaşabilecek; hem de Türk Eğitim Derneği'nin “10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye” kampanyasına katkı sunarak, bir çocuğun daha geleceğinin aydınlanmasına destek olabilecek.
 
Tekstil tasarımcısı Müge Krespi, aralık ayı boyunca bu yıl beşinci kez Zorlu Center'da kurulan Yeni Yıl Köyü'ndeki 34 numaralı stantta ürünleriyle yer alacak. Müge Krespi ürünlerinin satışlarından elde edilecek gelirin bir kısmı, Türk Eğitim Derneği'nin 10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye fonuna aktarılacak ve böylece başarılı ama maddi imkanları olmayan öğrencilere Tam Eğitim Bursu verilecek.
 
“Tam Eğitim Bursu” nedir?
Türk Eğitim Derneği (TED), “10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye” kampanyasıyla başarılı ama maddi imkanları olmayan öğrencilere Tam Eğitim Bursu veriyor ve burs verdiği öğrencilere sadece maddi destek sağlamakla kalmayıp, öğrencilerin üniversite sonuna kadar tüm eğitim masraflarını karşılıyor. Öğrenciler eğitim hayatı boyunca destekleniyor, gelişimleri uzmanlar aracılığıyla izleniyor ve barınmasından servisine, kıyafetinden cep harçlığına kadar tüm ihtiyaçları karşılanıyor. Türk Eğitim Derneği'nin 2003–2004 öğrenim yılında başlattığı bu burs düzenlemesiyle, başarılı fakat ekonomik yetersizlikler yaşayan öğrenciler “Tam Eğitim Bursu” (TEB) kapsamında okutuluyor. “Tam Eğitim Bursu”, burs desteği verilen öğrencilerin eğitim, servis, yemek, giyim, kitap-kırtasiye giderlerini ve harçlıklarını üniversite lisans eğitiminin sonuna kadar karşılıyor. “Tam Eğitim Bursu” alan öğrenciler, öğrenimlerinin üniversiteye kadar olan kısmını Türk Eğitim Derneği okullarında sürdürüyor.

Müge Krespi hakkında
Mekana ve projeye özel tasarım ve uygulamalarıyla tanınan ünlü tekstil tasarımcısı Müge Krespi, 1986'dan beri tekstil sektörünün pek çok alanında çalışıyor. 2010 yılından beri kendi adı altında tasarımlarına yön veren Müge Krespi, yurt içinde ve yurt dışında birçok ev, otel, tekne ve resmi kurumun projelerinin tekstil giydirmelerine imza attı. Ayrıca bazı saraylardaki tekstil uygulamalarına katkıda bulundu. Kendisi halen Nişantaşı ofisi ve atölyesinde ekibi ile birlikte proje bazlı tekstil tasarımları alanında faaliyet gösteriyor ve mekana ve kişiye özel butik projelere imza atıyor.

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
iMAMOĞLU MAZBATASINI ALDI
iMAMOĞLU MAZBATASINI ALDI
Kruvaziyer Devlerinin Yeni  Rotası Türkiye
Kruvaziyer Devlerinin Yeni Rotası Türkiye
kartal escort