AYTUĞ ATICI, SAĞLIKLI BİR KENT VAZGEÇİLMEZİMİZ

AYTUĞ ATICI, SAĞLIKLI BİR KENT VAZGEÇİLMEZİMİZ

CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Aytuğ Atıcı 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerine yönelik çalışmalarına devam ediyor.

AYTUĞ ATICI, SAĞLIKLI BİR KENT VAZGEÇİLMEZİMİZ
AYTUĞ ATICI, SAĞLIKLI BİR KENT VAZGEÇİLMEZİMİZ Pala
Advert

Bu hafta çalışmalarına Mut ilçesinin Merkez mahallesinde pazar esnafı ziyareti ve saha çalışması ile başlayan Aytuğ Atıcı, “Mut’lu vatandaşlarımızın canlı hayvan sektöründe sorunları var. Hayvancılık bitme noktasına geldi. Üreticimizin belini en çok pahalı yem fiyatları büküyor. Üreticimizi desteklemek için elimizden geleni yapacağız. Yem fabrikaları projemiz ile üreticimize ucuz yem sağlayacağız.” dedi.

Mut ilçesinin çevre sorunlarına da değinen Aytuğ Atıcı, “Göcekler mahallesinde bulunan Manyezit Ocağı Cevher Hazırlama ve Zenginleştirme Tesisi çevre halkına ve doğal yaşama zarar vermektedir. Bir hekim olarak sağlıklı bir kent vazgeçilmezim olacak. Seçilmemiz halinde halk ve çevre sağlığı için çalışmalar yürüteceğiz.” dedi.

10.000 YILLIK TARİH

Tarsus ilçesinin Tozkoparan ve Fahrettin Paşa mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Aytuğ Atıcı, “Tarsus’ta kapanan fabrikalar işsizlik sorunu yaratmaya devam ediyor. Tarsus’u 10.000 yıllık tarihi ile turizmin odak noktası yapacağız. Turizmin canlanmasıyla yeni iş olanakları doğacak. Gençlerimiz işsiz kalmayacak.” dedi.

5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü için mesaj yayınlayan Aytuğ Atıcı, “Cumhuriyet kadınları 84 yıl önce layık olduğu haklara kavuştular. Lakin aradan 84 yıl geçmesine rağmen Türkiye’de kadınlar hak ettiği siyasal ve sosyal kalkışı yaşayamamıştır. Kadınlarımızın sosyal ve siyasal alanda daha aktif olduğu günler umuduyla.” açıklamasında bulundu.

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN SEÇER ÇİN’DEN YATIRIM ÇAĞRISI
BAŞKAN SEÇER ÇİN’DEN YATIRIM ÇAĞRISI
Konteyner Limanı Mersin'in
Konteyner Limanı Mersin'in