ALDO GRUP 38. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ VE YENİ YILI COŞKUYLA KUTLADI

ALDO GRUP 38. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ VE YENİ YILI COŞKUYLA KUTLADI

ALDO Grup 38. Kuruluş Yılını gelenek Yıl Kutlamalarıyla birleştirerek OPAT’ta düzenlediği partide 400 çalışanıyla birlikte kutladı.

ALDO GRUP 38. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ VE YENİ YILI COŞKUYLA KUTLADI
ALDO GRUP 38. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ VE YENİ YILI COŞKUYLA KUTLADI Pala
Advert

ALDO Grup OPAT tesislerinde  düzenlenen Kutlama etkinliğinde ALDO Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğan ve Eşi, Yönetim Kurulu Üyeleri Haluk Veli Doğan ve Ruken Doğan Uzunadam konuklarını ve ALDO Grup çalışanlarını yeni yıllarını kutlayarak karşıladı.

 Konuklar VE 400 çalışanı  için hazırlanan kutlama yemeğinde Fasıl Gurubu ve Solisti bir birinden güzel şarkıları seslendirdi. Samimi ve eğlenceli bir kutlama akşamının yaşandığı kutlamalarda ilk söz ALDO Grup Yönetim Kurulu  Başkan Yardımcısı Ruken Doğan Uzunadam,Tüm çalışanlarımızla büyük bir aileyiz.Birlikte üretmekten büyük mutluluk duyuyoruz.Birlikte başardık,birlikte yeni yılı kutlamaktan sevinç duyuyoruz. ALDO Grupta görev yapan herkesin yeni yılını kutladı.

ALDO Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Veli Doğan ise yaptığı konuşmasında,Birlikte çalışmaktan,birlikte başarmaktan çok mutlu olduğunu ifade ederek, yaşanan her türlü zorlukları birlikte dün olduğu gibi aştıklarını,gelecek günlerde de aynı azimle başaracaklarına olan inancının tam olduğunu söyledi.  ALDO Grup olarak 38. Kuruluş yılımızı sizlerle birlikte kutlamaktan mutluluk duyuyorum , yeni yılınızı kutluyorum” dedi.

ALDO Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğan,38. Kuruluş yıl dönümünde kendilerini yalnız bırakmayan Mehmet Türker Dostuna , MES KOOP’u iş ortakları gibi gördüklerini ifade ederek MES KOOP temsilcilerine teşekkürlerini dile getirdiği konuşmasında,”Değerli Dostlar,herkes işine baksın, aşına baksın,  eşine baksın.Bu süreçler gecici, bir birimizi seversek her türlü zorluğun altından kalkarız,.Bir birinize güvenin, birbirinizi sevin.Aynı sofrada birlikte aynı yemeği yiyoruz,aynı sofrada buluşuyoruz; hepinize teşekkür ediyorum, herkesi seviyorum ama sizleri daha çok seviyorum”.dedi.

Fasıl Grubunun bir birinden güzel şarkıları seslendirdiği kutlama yemeğinde,kutlamaya katılan ALDO Grup çalışanları felekten bir gün yaşarken yeni yılı da erken kutlamış oldu.Konuklara zengin bir menü hazırlayan OLBİOS Oteli aşçılarına ve personeline teşekkür edildi.

İlerleyen saatlerde kutlama zireveye ulaştığı akşam halaylar çekildi,şarkılara eşlik edildi.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN SEÇER ÇİN’DEN YATIRIM ÇAĞRISI
BAŞKAN SEÇER ÇİN’DEN YATIRIM ÇAĞRISI
Konteyner Limanı Mersin'in
Konteyner Limanı Mersin'in