GİŞKAD Geleneksel Yeni Yıl Karşılama Üye Kabul ve 10 Yıl Plaket Töreni Coşkusu Yaşandı

GİŞKAD Geleneksel Yeni Yıl Karşılama Üye Kabul ve 10 Yıl Plaket Töreni Coşkusu Yaşandı

Girişimci İş Kadınları Derneği (GİŞKAD),Mersin Divan Oteli’nde üyeleriyle ve konuklarıyla Geleneksel olarak düzenlediği Yeni Yıl Karşılama, Üye Kabul ve 10 Yıl Plaket Töreninde buluştu.

GİŞKAD Geleneksel Yeni Yıl Karşılama Üye Kabul ve 10 Yıl Plaket Töreni Coşkusu Yaşandı
GİŞKAD Geleneksel Yeni Yıl Karşılama Üye Kabul ve 10 Yıl Plaket Töreni Coşkusu Yaşandı Pala
Advert

 

GİŞKAD Yönetim Kurulu Başkanı Ayferi Tuğcu,Çağdaş,yenilikçi,öz güveni yüksek,iş dünyasının etkin kadın gönüllüsü bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirterek başladığı açılış konuşmasında,ülke ekonomisine ve sosyal yaşama değer katan,isdihtam yaratan iş verenler ve yöneticileri olduğunu ifade etti.Kapsayıcı ve sürdürülebilir büyüme hedefi içinde ülke nüfusunun yarısından fazlasını oluşturan kadınların toplum yaşamında her alanda gösterdiği katılım ve örnek çalışmalarıyla imza attığına dikkat çeken Başkan Tuğcu,”Temsilcisi olduğumuz derneğimiz yıllar önce kadının iş dünyası ve sosyal yaşamındaki yeri ile ilgili kaygılar taşıyan bir grup yürekli kadın inşa etmiştir.O günden bu güne hep birlikte yürüttüğümüz faaliyetlerimizde çok yol aldık.”dedi.

Başkan Tuğcu,Ulusal ve Uluslarası dinamiklerle iş birliği yaptıklarını belirten Başkan Tuğcu,yerel yönetimlerle işbirliği yaptıklarını,ortak projelerin yürütüldüğünü,İçişleri Bakanlığı,Kalkınma Ajans’ın projelerine değer göstererek destek verdiğini,İş dünyası ve konfederasyon üyeliğini elde ettiklerini belirttiği değerlendirmelerinde,kent konseylerinde de karar merciinde yer aldıklarını,STK ile de ortak çalışmalar yürüttüklerini ,bu ilişkilerini güçlenerek yürütüldüğünü dile getirdi.

Başkan Tuğcu,çalışmalarına, etkinliklerine,projelerine destek sunan gönüllü arkadaşlarına teşekkür ederken , ”Bu çalışmaların anlamını ve ilhamını vurgulama noktasında başlangıştan bugüne emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum.”

Başkan Tuğcu,GİŞKAD’ne kuruluşundan bugüne emeği geçen Kurucu Başkan Cavidan Demirağ ve Yönetim Kuruluna,4. Dönem Başkanı Sevil Yetkin ve Yönetim Kuruluna,5. Dönem Müge Sungur Enön ve Yönetim Kuruluna,Tuğcu Başkanlığındaki devam eden 6. Ve 7. Dönem Yönetim Kuruluna teşekkür etti.  Başkan Tuğcu,konuşmasını  2019 yılının barış,sevgi,huzur ve bereket getirmesini dileğiyle tamamladı.

GİŞKAD’ne yeni katılan üyelere şilt takdiminin ardından plaket takdim töreni gerçekleştirldi.Üyelerin birlikte çektirdiği hatıra fotoğrafının ardından canlı müzik eşliğinde yeni yıl kutlaması gerçekleştiren GİŞKAD Üyeleri gönüllerince eğlendi.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN SEÇER ÇİN’DEN YATIRIM ÇAĞRISI
BAŞKAN SEÇER ÇİN’DEN YATIRIM ÇAĞRISI
Konteyner Limanı Mersin'in
Konteyner Limanı Mersin'in