Abdullah Özyiğit, Yeni Yılı Kutladı

Abdullah Özyiğit, Yeni Yılı Kutladı

CHP Yenişehir Belediye Başkan A.Adayı Ecz. Abdullah Özyiğit, Yeni yılı,tüm enerjimiz ve tüm heyecanımızla karşılamaya hazırız, dedi.

Abdullah Özyiğit, Yeni Yılı Kutladı
Abdullah Özyiğit, Yeni Yılı Kutladı Pala
Advert

Abdullah Özyiğit yayınladığı yeni yıl kutlama mesajında,"2019’un hem Türkiye için hem de Mersin için büyük bir fırsat olduğunu düşünüyorum. YENİ-YENİŞEHİR’de hayata geçirmeyi öngördüğümüz projelerimizin, ilçemizin ve şehrimizin ihtiyaç duyduğu çapta bir üretim dönüşümüne ve yeni istihdam yaratma ihtiyacına yanıt olacağına inanıyoruz. Ve tabii ki, bu yönde atılacak her adımı bütün gücümüzle destekleyeceğiz. Bunun yanı sıra sürdürülebilirlik, gençlerimizin sosyal hayattaki ihtiyaçları ve kadınların çalışma hayatına katılımı ve toplumsal duyarlılık konuları önceliğimizdir.Faaliyet göstereceğimiz her sektörde daima ‘öncü’ ve ‘örnek’ olma hedefimizle YENİ-YENİŞEHİR’de yeni yılı tüm enerjimiz ve tüm heyecanımızla karşılamaya hazırız.

2018 yılında ne yazık ki hem global düzeyde hem de ülkemizde terörün ve krizlerin acısını defalarca yaşadık. Bu yaşanan olaylardan büyük üzüntü duymakla beraber ortak aklın ve barışın galip gelmesi umudu ile bu vahim olayların bir an önce son bulmasını diliyorum.2019 yılının Yenişehir için, Mersin için ve tüm memleketimiz için barışla, huzurla, toplumsal ve ekonomik gelişimle dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum."dedi.

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN SEÇER ÇİN’DEN YATIRIM ÇAĞRISI
BAŞKAN SEÇER ÇİN’DEN YATIRIM ÇAĞRISI
Konteyner Limanı Mersin'in
Konteyner Limanı Mersin'in