Askon Mersin Başkanı Arslan, 3 Ocak Mersin'in Kurtuluşu'nun 97. Yılını Kutladı

Askon Mersin Başkanı Arslan, 3 Ocak Mersin'in Kurtuluşu'nun 97. Yılını Kutladı

Askon Mersin Başkanı Hasan Arslan’ın 3 Ocak Kutlama Mesajında,İ"Mersin'in Düşman İşgalinden Kurtuluş’unun 97. yıl dönümünde 3 Ocak Mersinin Kurtuluş Bayramını Kutlarım ”dedi.

Askon Mersin Başkanı Arslan, 3 Ocak Mersin'in Kurtuluşu'nun 97. Yılını  Kutladı
Askon Mersin Başkanı Arslan, 3 Ocak Mersin'in Kurtuluşu'nun 97. Yılını  Kutladı Pala
Advert

Başkan Hasan Arslan açıklamasında:“Aziz milletimizin büyük kahramanlıklar ve zaferlerle kurtuluş savaşını kazanarak vermiş olduğu bağımsızlık mücadelesini asla unutmamalıyız.

Milletimiz kurtuluş mücadelesi verirken kutsal saydığı bu toprakları canını hiçe sayarak kadını, erkeği, genci, yaşlısı ile verdiği bu kutlu mücadelenin sonucunda 3 Ocak 1922 de Mersini düşman işgalinden temizlemiş kutlu zafere ulaşmayı başarmıştır. Gururlu geçmişimiz, aydınlık yarınlarımız için bizlere güç verecektir.

Bu vesile ile başta Cumhuriyetimizin kurucusu Yüce Atatürk olmak üzere, kahraman silah arkadaşlarına, milleti ve vatanı için canlarını seve seve feda eden şehitlerimizi anar ve gazilerimize sonsuz minnet ve şükranlarımı sunarım. İlimizin Düşman İşgalinden Kurtuluş’unun 97. yıl dönümünde 3 Ocak Mersinin Kurtuluş Bayramını Kutlarım ”dedi

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN SEÇER ÇİN’DEN YATIRIM ÇAĞRISI
BAŞKAN SEÇER ÇİN’DEN YATIRIM ÇAĞRISI
Konteyner Limanı Mersin'in
Konteyner Limanı Mersin'in