Vahap Seçer, CHP'nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Olarak Açıklandı

Vahap Seçer, CHP'nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Olarak Açıklandı

CHP'den yapılan açıklamada 31 Mart'ta yapılacak yerel seçim için CHP'nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı adayının Vahap Seçer olduğu açıklandı.

Vahap Seçer,  CHP'nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Olarak Açıklandı
Vahap Seçer,  CHP'nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Olarak Açıklandı Pala
Advert

CHP'nin 31 Mart'ta yapılacak yerel seçim için Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı adayının Vahap Seçer olduğu açıklandı. Seçer, "Partili, partisiz tüm Mersinlilerin oyuna talibim ve iyi bir belediye başkanı olacağım. Bunun için hazırım" dedi.

CHP Genel Merkezi'nden yapılan açıklamada, CHP'nin 31 Mart'ta yapılacak yerel seçim için Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı adayının, Vahap Seçer olduğu kaydedildi. İsminin duyurulmasının ardından DHA muhabirine açıklama yapan Seçer, "Mersin, hem CHP hem de diğer siyasi partiler açısından son derece önemli. Türkiye siyaseti açısından önemli, Türkiye'nin barışı açısından önemli, Türkiye'nin kardeşliği açısından önemli bir kent. Sorumluluğumun farkındayım. Uzun süredir bu konuda çalışmalarım oldu. Deneyimli bir siyasetçiyim. Mersin'i tanıyorum, Anamur'u biliyorum, Tarsus'u biliyorum, 13 ilçeyi biliyorum. Her kesimden insanları tanıyorum. Onların taleplerini biliyorum, dertlerini biliyorum. İnşallah, seçimleri başarı ile tamamlayacağım. Partili, partisiz tüm Mersinlilerin oyuna talibim ve iyi bir belediye başkanı olacağım. Bunun için hazırım" diye konuştu.

 

VAHAP SEÇER KİMDİR?

Vahap Seçer, 5 Ekim 1963'te, Mersin'in Tarsus ilçesinde dünyaya geldi. Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nden mezun olan Seçer; tarım, sanayi ve dış ticaret alanlarında faaliyeti olan şirketlerde yönetim kurulu üyesi ve başkanı olarak görev yaptı. Evli ve 2 çocuk babası Vahap Seçer, CHP'den 23'üncü dönemde Mersin milletvekili seçildi.

DHA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN SEÇER ÇİN’DEN YATIRIM ÇAĞRISI
BAŞKAN SEÇER ÇİN’DEN YATIRIM ÇAĞRISI
Konteyner Limanı Mersin'in
Konteyner Limanı Mersin'in