Advert
Advert

Sinan Koç, 1 Nisan Mezitli İçin Milat Olacak

Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli Belediye Başkan A. Adayı Sinan Koç, yazılı yaptığı açıklamada “Mezitli’yi sokak sokak gezdik insanlarımızın taleplerini ve şikayetlerini dinledik hepsini not aldık. Umarız adaylığımız açıklanır ve bir daha o insanlara gidip bunu başaracağımızın sözünü vereceğiz. Mezitli için 1 Nisan 2019 milat olacaMezitli’yi ilmek ilmek dokuyacağız” ifadelerini kullandı.

Sinan Koç, 1 Nisan Mezitli İçin Milat Olacak
Sinan Koç, 1 Nisan Mezitli İçin Milat Olacak Pala
Advert Advert

Sinan Koç, adayların açıklanmasına az bir süre kala temposunu daha da arttırdı. Koç, “Mezitli’yi ilmek ilmek dokuyacağız." dedi.

CHP’li Sinan Koç, çalışmaları süresince Mezitli halkının kendisine büyük bir destek verdiğini ve güvendiğini belirtti, Koç, “Yeni bir kent yaratacağız. 2019’da inanıyoruz ki Mezitli’de her şey değişmeye başlayacak. İnanıyoruz ki Mezitli için 1 Nisan 2019 milat olacak. Sizler destek olun göreve gelelim hizmetlerin sözde kalmayacağını kısa zaman içinde nasıl uygulanacağını hep birlikte görelim. Hep beraber vizyonumuzla özlenilen Mezitli’yi oluşturalım. Bu kentin olduğundan çok daha farklı olması gerektiğine inanıyoruz. Vatandaşlarımız yaşamın en güzelini hak ediyor. Bizler kentimize aşığız ve onu her şeyi ile koruyarak daha ileri taşıyacağız. 2019 Mezitli için güzel olacak.” Şeklinde konuştu.

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SEÇER, DOĞA DOSTU BELEDİYE TAAHHÜTNAMESİNİ İMZALADI
SEÇER, DOĞA DOSTU BELEDİYE TAAHHÜTNAMESİNİ İMZALADI
MERSİN  HAVA KİRLİLİĞİ HIZLA ARTIYOR
MERSİN HAVA KİRLİLİĞİ HIZLA ARTIYOR