Advert
Advert

Mersin Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Ufuk Onuk Oldu

Mersin Beşiktaşlılar Derneği Olağanüstü Genel Kurula giderek yeni yönetimini belirledi. Genel kurulda oy birliği ile Ufuk Onuk yeni başkan seçildi.

Mersin Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Ufuk Onuk Oldu
Mersin Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Ufuk Onuk Oldu Pala
Advert Advert
Eski Başkan Melih Aydoğdu’nun 16 Eylül 2018’de BJK Yönetim Kurula girmesinin ardından Mersin Beşiktaşlılar Derneği, Olağanüstü Genel Kurul gerçekleştirerek yeni yönetim kurulunu belirledi. Genel Kurulda Ufuk Onuk, oy birliği ile yeni başkan oldu. 
Yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu:
“Alper Uysal, Erol Dibo, Dilek Kurtuluş, Göksel Çat, Serkan Uzunadam, Ali Çıkaran, Murat Mercan, Sercan Çelikcan, Burçin Köksal, Baran Korkmazoğlu”  
 
Genel Kurul sonrasında açıklama yapan Mersin Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Ufuk Onuk, önümüzdeki süreçte yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Derneğin, kentte 1992 yılından bu yana çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Onuk, Mersin’de Beşiktaş’a verilen desteği daha çok artırmayı amaçladıklarını söyledi. Dernek olarak birlik beraberliklerini sürdürmenin yanı sıra Beşiktaş’a gönül veren Mersinlileri bir çatı altında topladıklarını aktaran Onuk, “Önümüzdeki süreçte daha aktif çalışarak Mersin’in sesini daha güçlü duyurmak istiyoruz” dedi. 
Beşiktaş Jimnlastik Kulübü Yönetiminde yer alan Mersin Beşiktaşlılar Derneği Eski Başkanı Melih Aydoğdu’ya da başarılar dileyen Onuk, BJK’ye maddi ve manevi desteğe önümüzdeki süreçte de devam edeceklerini vurguladı.
MERSİN KENT HABER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SEÇER, DOĞA DOSTU BELEDİYE TAAHHÜTNAMESİNİ İMZALADI
SEÇER, DOĞA DOSTU BELEDİYE TAAHHÜTNAMESİNİ İMZALADI
MERSİN  HAVA KİRLİLİĞİ HIZLA ARTIYOR
MERSİN HAVA KİRLİLİĞİ HIZLA ARTIYOR