KOÇ, MEZİTLİ’Yİ YENİDEN İNŞA EDECEĞİZ

KOÇ, MEZİTLİ’Yİ YENİDEN İNŞA EDECEĞİZ

Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli Belediye Başkan A. Adayı Sinan Koç, açıklamasında yerel yönetim anlayışlarında katılımcılığı esas alacaklarını kaydetti.

KOÇ, MEZİTLİ’Yİ YENİDEN İNŞA EDECEĞİZ
KOÇ, MEZİTLİ’Yİ YENİDEN İNŞA EDECEĞİZ Pala
Advert

Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli Belediye Başkan A. Adayı olan ve Mersin kamuoyunda aday gösterilmesine kesin gözüyle bakılan Sinan Koç, yaptığı yazılı açıklamada 1 Nisan’dan sonra Mezitli’yi hep birlikte yeniden inşa edeceklerini vurguladı.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Mersin adaylarını Pazar günü açıklaması beklenirken Mezitli’deki en iddialı isim olarak gösterilen Sinan Koç, daha önce aday gösterilmesi halinde Partisi adına yüzde 60 oy alacağını ifade etmiş ve gece gündüz demeden çalışacaklarını aktarmıştı. Koç, son olarak yaptığı yazılı açıklamada hayata geçirecekleri yeni yönetim anlayışında katılımcılığı esas alacaklarını ifade etti.

“Mezitlili bana güveniyor”

CHP’li Sinan Koç, Büyükşehir Belediyesi’ni kazanmak için gece gündüz demeden çalışacaklarını açıklayarak şunları söyledi: “Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı kazanmak için tüm ilçelerde oy oranında rekor kırmak gerekiyor. Biz sadece Mezitli’yi almakla kalmayacağız Büyükşehir için en büyük desteği vereceğiz. Yüzde 60 ve üzeri oy alacağıma inanıyorum. Çünkü sokaktaki karşılığımızı yıllardır görüyoruz. Siyasi düşüncesi ne olursa olsun Mezitlili bizi Belediye Başkanı olarak görmek istiyor. Ve bize inanıyoruz biz de bunun farkındayız. Kentimizi gezdiğimizde görüyoruz ki vatandaşlarımız inanılmaz derecede ilgi gösteriyor. Somut olarak projelerimizi ve vizyonumuzu ortaya koyduk. Ve bunu anlattık Mezitli halkı kente ne kadar hakim olduğumuzu gördü. Hep beraber başaracağız ve yeni bir kent yaratacağız.”

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN SEÇER ÇİN’DEN YATIRIM ÇAĞRISI
BAŞKAN SEÇER ÇİN’DEN YATIRIM ÇAĞRISI
Konteyner Limanı Mersin'in
Konteyner Limanı Mersin'in