BARO BAŞKANI YEŞİLBOĞAZ, MEÜ REKTÖRÜ ÇAMSARI’YI ZİYARET ETTİ

BARO BAŞKANI YEŞİLBOĞAZ, MEÜ REKTÖRÜ ÇAMSARI’YI ZİYARET ETTİ

Mersin Barosu Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz, Genel Sekreter Av. Adnan Günbay ve yönetim kurulu üyesi Av. Mahçe İnanoğlu Deprem ve Av. Bilgehan Yaşa ile birlikte, Mersin Üniversitesi Rektörlüğü’ne yeniden atanan Prof. Dr. Ahmet Çamsarı’yı makamında ziyaret ederek tebrik etti.

BARO BAŞKANI YEŞİLBOĞAZ, MEÜ REKTÖRÜ ÇAMSARI’YI  ZİYARET ETTİ
BARO BAŞKANI YEŞİLBOĞAZ, MEÜ REKTÖRÜ ÇAMSARI’YI  ZİYARET ETTİ Pala
Advert

Üniversitelerin kentleşme üzerinde önemli bir rolü olduğunu belirten Mersin Barosu Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz, “Üniversitenin temel misyonu, eğitim ve araştırma olmakla birlikte, bir kentin gelişmesine çok değerli katkılar sunabilmektir. Mersin Üniversitesi’nin kentin gelişimi ve çevre sağlığı konusunda yürütmüş olduğu çok başarılı çalışmalarını kutluyorum. Mersin Barosu ile Mersin Üniversitesi arasında sosyal ve eğitim işbirliğinin devam etmesinden mutluluk duyacağız” diyerek, Mersin Üniversitesi Rektörlüğü’ne yeniden atanan Prof. Dr. Ahmet Çamsarı’yı tebrik etti.

ÇAMSARI: “İŞBİRLİĞİNE DEVAM ETMEYE HAZIRIZ”

Ziyaretten mutluluk duyduğunu ifade eden Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, Mersin Üniversitesi'nin başta yerel yönetimler olmak üzere, kamu kurum ve kuruluşlarıyla, sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içerisinde olduğunu söyleyerek, "Mersin'in geleceğine yön verecek her projede yer almaya çalışıyoruz. Baromuzla da eğitim ve hukuksal anlamda bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmalarına devam etmeye hazırız” diyerek, Baro Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz’a ve yönetim kuruluna yeni görevinde başarılar diledi.

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN SEÇER ÇİN’DEN YATIRIM ÇAĞRISI
BAŞKAN SEÇER ÇİN’DEN YATIRIM ÇAĞRISI
Konteyner Limanı Mersin'in
Konteyner Limanı Mersin'in