MERSİN BAROSU’NDAN ULUSLARARASI MÜZİK FESTİVALİNE DESTEK

MERSİN BAROSU’NDAN ULUSLARARASI MÜZİK FESTİVALİNE DESTEK

Mersin Uluslararası Müzik Festivali Yönetim Kurulu Başkanı Selma Yağcı, yönetim kurulu üyeleri Nuran Kurtuluş, Döndü Benli, Mithat Çelik ve Sanat Yönetmeni Erdoğan Şanal, Mersin Barosu Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz’ıa destek ziyaretinde bulunarak 12 Nisan-2 Mayıs 2019 tarihlerinde bu yıl 18.’si düzenlenecek olan Mersin Uluslararası Müzik Festivali programı hakkında bilgi verdi.

MERSİN BAROSU’NDAN ULUSLARARASI MÜZİK FESTİVALİNE DESTEK
MERSİN BAROSU’NDAN ULUSLARARASI MÜZİK FESTİVALİNE DESTEK Pala
Advert

MMF Başkanı Selma Yağcı, Mersin Barosu’nun sanata destek veren önemli bir kurum olduğunu ifade ederek, kentimizin adını uluslararası bir festivalle dünyaya duyurmak için Mersin Barosu’nun da desteğinin önemli olduğunu söyledi.

Mersin Barosu Kültür Sanat ve Sosyal İlişkiler Komisyonu’nun aktif çalıştığını söyleyen Baro Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz, “Tarihten buyana farklı kültür ve medeniyete ev sahipliği yapan ender şehirlerden birisi olan kentimizin, kültürel ve tarihi değerlerinin dünyaya tanıtımında önemli bir yere sahip olan bu festivali çok önemsiyoruz. Festival, Mersin’in köklü tarihi ve kültürel birikiminin, uluslararası alanda gün yüzüne çıkmasına olanak sağlayacaktır. Mersin Barosu Kültür Sanat ve Sosyal İlişkiler Komisyonumuz da, büyük emeklerle hazırlanan festivale katkı sunmak için elinden gelen çabayı gösterecektir. Kentimizin gelişmesine, tanıtılmasına katkı sağlayacak her projenin içerisinde yer alamaya hazırız” diye konuştu.

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZ MERSİN SAĞLIK ÇALIŞTAYI  SONUÇ RAPORU
ENGELSİZ MERSİN SAĞLIK ÇALIŞTAYI SONUÇ RAPORU
SANATLA PEK ÇOK SORUN ÇÖZÜLEBİLİR
SANATLA PEK ÇOK SORUN ÇÖZÜLEBİLİR