ADLİYEDEKİ AKSAKLIKLAR İÇİN İŞBİRLİĞİ

Mersin Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Kahveci, Mersin Barosu Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz’a ve yönetim kuruluna nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret kapsamında, Mersin Adliyesi’ndeki aksaklıkların giderilip, daha verimli çalışmalar yürütülmesi için işbirliği yapılması konusunda görüş birliğine varıldı.

ADLİYEDEKİ AKSAKLIKLAR İÇİN İŞBİRLİĞİ
ADLİYEDEKİ AKSAKLIKLAR İÇİN İŞBİRLİĞİ Pala
Advert Advert

Başkan Yardımcısı Av. Fatma Demircioğlu, yönetim kurulu üyeleri Av. Ece Kovan Demirtaş, Av. Mahçe İnanoğlu Deprem ve Av. Burak Can Erden’in de bulunduğu ziyaret kapsamında, Mersin Adliyesi’ndeki aksaklıklar ve yaşanan aksaklıkların avukatlara, adaletin tesisine yansımaları ele alındı. Ziyarette, avukatların ve adliye çalışanlarının daha verimli çalışması ve vatandaşların işlerini daha kolay çözebilmeleri için, Adliye’de yaşanan sorunların giderilmesi konusunda işbirliği yapılmasında görüş birliğine varıldı. Ziyaretten mutluluk duyduğunu ifade eden Baro Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz, sorunların çözümünde karşılıklı fikir alışverişinin önemli olduğun belirtti.

Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Kahveci ise, adaletin tesisinde önemli yer tutan, yargının kurucu unsuru olan avukatların ve adliye çalışanlarının iş yükünün azaltılıp, Adliyedeki aksaklıkların giderilip daha fazla verim sağlanması için karşılıklı fikir alışverişinin önemli olduğunu belirterek, Baro Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz’a ve yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diledi.

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akar Tülücü,Sanayicilerin Hedefi  Üretim Envanteri Çıkarma
Akar Tülücü,Sanayicilerin Hedefi Üretim Envanteri Çıkarma
Akdeniz Belediye Başkan Adayı Adem Şenturan,Yetkiyi Verin Etkiyi Görün
Akdeniz Belediye Başkan Adayı Adem Şenturan,Yetkiyi Verin Etkiyi Görün