BİZE ÜSTGEÇİT YAP VAHAP AMCA

BİZE ÜSTGEÇİT YAP VAHAP AMCA

Çay Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer, çocukların ‘üstgeçit istiyoruz’ talebiyle karşılaştı. Seçer, çocuklara üstgeçit, yeni oyun alanları, çocuk ve gençlik etkinlik merkezi yapma sözü verdi.

BİZE ÜSTGEÇİT YAP VAHAP AMCA
BİZE ÜSTGEÇİT YAP VAHAP AMCA Pala
Advert

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer, Çay Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu.

Çok sayıda vatandaşın katıldığı buluşmada Vahap Seçer, Mersin’de ve Türkiye’de değişim talebinin öne çıktığını 31 Mart’ta yeni bir siyasi iklimin başlayacağını söyledi.

Ayrımcılık yapmadan, her kesime eşit hizmet götüren, yatırımcı ve yenilikçi bir belediye başkanı olacağını ifade eden Vahap Seçer, “Geçmişte hangi partiye oy vermiş olursanız olun, bu seçimde oyunuzu Vahap Seçer’e verin. Bana oy verdiğiniz için sizi mahcup etmeyeceğim” dedi.

Vahap Seçer’in konuşması sırasında etrafında saran çocukların samimi tavırları ve masum isteklerini ifade ediş tarzları neşeli dakikalar yaşanmasına neden oldu.

Seçer’in konuşması sırasında bazı çocuklar, “Abi parkımız yok” diye defalarca bağırırken bazı çocuklar da “Bize üstgeçit yap Vahap amca. Okula giderken zorlanıyoruz” diye seslendi.

Çocukların taleplerine duyarsız kalmayan Vahap Seçer, “Bakın çocuklar ne diyor? Üstgeçit diyor. İşte gerçek talepler bunlar. Çocuklar isteyecek, biz yapacağız” dedi.

Üstgeçit sorunu ve oyun alanı eksikliği konusunda muhtar adaylarından bilgi alan Vahap Seçer, çocuklara çocuklara üstgeçit, yeni oyun alanları, çocuk ve gençlik etkinlik merkezi yapma sözü verdi.

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZ MERSİN SAĞLIK ÇALIŞTAYI  SONUÇ RAPORU
ENGELSİZ MERSİN SAĞLIK ÇALIŞTAYI SONUÇ RAPORU
SANATLA PEK ÇOK SORUN ÇÖZÜLEBİLİR
SANATLA PEK ÇOK SORUN ÇÖZÜLEBİLİR