Tarsus Belediye Başkanı Dr. Bozdoğan,Tarsus'a ve Tarsuslu'ya Yarışır Başkan Olacağım

Tarsus Belediye Başkanlığı'nı 25 yıl aradan sonra kazanan CHP'de büyük sevinç.Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Önemle belirtmek isterim ki, göreve başladığım andan itibaren parti rozetimi çıkartarak, yalnızca Türk Bayrağı rozetimle bu şehre hizmet etmek için gece gündüz çabalayacağım. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün yolunda; partilerüstü bir tutumla tüm şehrin, tüm hemşehrilerimizin ve tüm siyasi parti gönüllülerimizin başkanlığını yapmak için sorumluluk aldım. Bu sorumluluğu Tarsus'a ve Tarsuslu'ya yakışır bir şekilde taşımak ve layık olmak için belediyemizin ışıklarını 24 saat kapatmayacağıma söz veriyorum, dedi.

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Bozdoğan,Tarsus'a ve Tarsuslu'ya Yarışır Başkan Olacağım
Tarsus Belediye Başkanı Dr. Bozdoğan,Tarsus'a ve Tarsuslu'ya Yarışır Başkan Olacağım Pala
Advert

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Tarsus Belediye Başkanlığını kazanmasının ardından yaptığı açıklamada,"Siyasi çalışmalarım boyunca seçim kampanyamıza -gerek aday adaylığı gerekse adaylık süreçlerimde- koşulsuz destek olan ekip arkadaşlarıma, çalışma arkadaşlarıma, örgütümüze, basın mensuplarımıza, emniyet mensuplarımıza ve kıymetli Tarsus halkına teşekkür ederim.

Benden önce bu kutsal makamda bulunan belediye başkanı arkadaşıma bugüne kadarki hizmetleri için teşekkürü borç bilirim.

Önemle belirtmek isterim ki, göreve başladığım andan itibaren parti rozetimi çıkartarak, yalnızca Türk Bayrağı rozetimle bu şehre hizmet etmek için gece gündüz çabalayacağım. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün yolunda; partilerüstü bir tutumla tüm şehrin, tüm hemşehrilerimizin ve tüm siyasi parti gönüllülerimizin başkanlığını yapmak için sorumluluk aldım. Bu sorumluluğu Tarsus'a ve Tarsuslu'ya yakışır bir şekilde taşımak ve layık olmak için belediyemizin ışıklarını 24 saat kapatmayacağıma söz veriyorum.

Kentimizde halkımız tarafından takdir edilen bu büyük görev, büyük bir coşku özel bir paylaşımı da beraberinde getirdi. Demokratik seçimlerde bugün bu sorumluluğu bize veren halkın iradesi yarın bir başka parti ve kişiye teslim edebilir, takdirini bu yönde kullanılabilir. O sebeple kazanılan yalnızca demokratik bir seçimdir. Bu seçimin kazanım ve coşkusuna gölge düşürecek herhangi bir davranışa izin vermeyeceğimizi bilmenizi isterim.

Mersin'imizde şehidimizin bulunmasından ötürü herhangi bir "kutlama" etkinliği gerçekleştirmeyi etik bulmuyorum. Yarın saat 12.00'de parti binamızda buluşarak Cumhuriyet Meydanı'na yürüyecek, istiklal marşımızı okuduktan sonra Atatürk Anıtı'na çelenk koyarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Martın Sonu Bahar demiştik...
Tarsus, Mersin, Adana'ya -Çukurovamız'a- bahar geldi...

Birlik ve beraberlik içinde baharın tüm çiçeklerini, renklerini, kokularını paylaşmak üzere hepinizi hasretle selamlıyorum." ifadelerinde bulundu.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
iMAMOĞLU MAZBATASINI ALDI
iMAMOĞLU MAZBATASINI ALDI
Kruvaziyer Devlerinin Yeni  Rotası Türkiye
Kruvaziyer Devlerinin Yeni Rotası Türkiye
kartal escort