SILA MERSİN'DE GÖNÜLLERİ FETHETTİ

Sıla Mersin Mersin Konserinde Bir birinden güzel şarkılarıyla Gönülleri fethetti.

SILA MERSİN'DE GÖNÜLLERİ FETHETTİ
SILA MERSİN'DE GÖNÜLLERİ FETHETTİ Pala
Advert

Yenişehir Atatürk Kültür Merkezi'nde Pramit Organizasyonunun gerçekleştirdiği Sıla Mersin Konserine Mersinli sanat severler büyük ilgi gösrerek Binbeşyüz kişilik salonu hınca hınç doldurdu.

Konseri yeni seçilen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve Eşi de izledi.Konserde Yenişehir'in çiçeği burnunda yeni başkanı Ez.Abdullah Özyiğit ile MGC Başkanı Turgay Demirtaş da ilgiyle izledi.Her iki başkana konser öncesi sanat severler alkışlarla "hoş geldiniz" dedi,Genç sanat severler Seçer ile birlikte hatıra selfileri ve fotoğraflar çektidi.

Türkiye’nin sevilen kadın pop müzik sanatçılarından Sıla,  hayranlarına muhteşem bir konser verdi. yüzlerce kişi Sıla ile birlikte şarkılara eşlik etti., Sıla hem söylediği şarkılarla hem de sahne şovuyla izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı.Konser iki bölüm sürdü

Sıla,"Vur kadehi ustam", "Vaziyetler", "Saki","Egeli Lodos",Yoruldum","Zor Sevmediğimden",  coşku içinde seslendiren sanatçı "Boş Yere" ile salon çınlarken, "Biri Beni Durdursun"  gibi en sevilen şarkılarını, izleyicilerle hep bir ağızdan söylendi.

Sıla,Mersin'e geldiği andan beri büyük bir mutluluk yaşadığını dile getirirken,kente doyamadığını,bu güzel kentte bulunmaktan mutluluk duydupunu dile getirdi.

Sıla sahneye yarım saat geç çıkması seyizcilerin kısa süren alkışlı protestosunun ardından sahne aldı.Şarkılarıyla kendini affettirdi.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
iMAMOĞLU MAZBATASINI ALDI
iMAMOĞLU MAZBATASINI ALDI
Kruvaziyer Devlerinin Yeni  Rotası Türkiye
Kruvaziyer Devlerinin Yeni Rotası Türkiye
kartal escort