Dr.Otto Yatak Mersin Mobilya Fuarı'nda

Dr.Otto Yatak 20-28 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Mersin Yenişehir CNR EXPO İMOB Mersin Mobilya Fuarı'ndaki yerini bu yıl da alıyor.

Dr.Otto  Yatak Mersin Mobilya Fuarı'nda
Dr.Otto  Yatak Mersin Mobilya Fuarı'nda Pala
Advert

Mersin'in ünlü yatak markası Dr. Otto Yatak Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkan,"Bu yıl düzenlenen CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı'nda yeni modellerimizi yabancı ve yerli  müşterilerimize sunuyoruz.Fuar'da  yeni ürünümüzü görücüye çıkarıyoruz.Bu fuarda yeni ihracaat kapıları aralayarak uluslararası ve ulusal pazarda ürünlerimizi tanıtarak ülkemize katma değer kazandırmayı amaçlıyoruz.Kalitemizi dünyaya göstereceğiz.10 Ülkeye ihracaat yapıyoruz;daha çok ülkeye  ürünlerimizi pazarlamak için fuar iyi bir fırsat oldu bize.Yatak sektöründe yeni yatırımlarla Dr. Otto Yatak her geçen gün büyüyerek, uluslararası pazarda büyüyerek Asya'da İran pazarında,Balkanlar'da Arnavutluk,Bosna Hersek,Kosova,Bulgaristan,Ortadoğu'da Ürdün,Kuzey Afrika'da Tunus ülkelerine Dr. Otto yataklarını pazarladıklarını,Avrupa'da Almanya,Fransa'nın yanı sıra ABD'de pazarının da aranan markası oldu" açıklamasında bulundu..CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı'nda yeni ürünleriyle görücüye çıkarken Dr. Otto Yatak,aynı zamanda Mersin'in tanıtım misyonunu da üstleniyor.

Dr. Otto Yatak Yönetim Kurulu Başkanı Özkan" Yaptığımız işten  haz alıyorum" sözüyle başarının ardındaki gerçek işini severek yapmaktan geçtiğine vurgu yaptı.

CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı, 20 Nisan-28 Nisan 2019 tarihlerinde   11.00-21.00  saatleri arasında Mersin Yenişehir CNR EXPO Fuar Alanı'nda  gerçekleşiyor.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
iMAMOĞLU MAZBATASINI ALDI
iMAMOĞLU MAZBATASINI ALDI
Kruvaziyer Devlerinin Yeni  Rotası Türkiye
Kruvaziyer Devlerinin Yeni Rotası Türkiye
kartal escort