ASKON Mersin Şube Başkanı Hasan Arslan Neşet Tarhan ve M.Mustafa Gültak'ı Ziyaret Etti

ASKON Mersin Şube Başkanı Hasan Arslan Neşet Tarhan ve M.Mustafa Gültak'ı Ziyaret Etti

ASKON Mersin Şube Başkanı Hasan Arslan Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ve Akdeniz Belediye Başkanı M.Mustafa Gültak'ı ziyaret etti.

ASKON Mersin Şube Başkanı Hasan Arslan Neşet Tarhan ve M.Mustafa Gültak'ı Ziyaret Etti
ASKON Mersin Şube Başkanı Hasan Arslan Neşet Tarhan ve M.Mustafa Gültak'ı Ziyaret Etti Pala

ASKON Mersin Şube Başkanı Hasan Arslan Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ı Ziyaret etti

ASKON Yönetim Kurulu üyeleri, yeniden Mezitli Belediye Başkanı seçilen Neşet Tarhan'a ziyarette bulundular. ASKON Mersin Şube Başkanı Hasan Arslan ve Yönetim Kurulu üyeleri Mezitli Belediyesi Neşet Tarhan'ı makamında tebrik edip, yeni dönemde görevinde başarılar dilediler. Sıcak bir ortamda, hoş sohbetlerin edildiği ziyarette Başkan Tarhan, ASKON Mersin Şube Başkanı Hasan Arslan ve Yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Arslan ailesi hayırsever ve yardımsever bir aile

Mezitli halkına daha güzel hizmetler yapmak için her türlü imkanlarını kullanacaklarını dile getiren Tarhan, bu dönemde daha güzel ve yemyeşil bir Mezitli için seferber olacaklarını, Arslan Ailesini çok yakından tanıdığını, hayırsever ve yardımsever bir ailenin Mersin için büyük bir kazanım olduğunu sözlerine ekledi. Hasan Arslan ve ASKON Yönetim Kurulu Üyeleri kendilerini ağırlayan Başkan Neşet Tarhan'a nazik ve sıcak karşılamaları için teşekkür ederken çiçek ve günün anlamına özel hazırlanan hediyelerini takdim ettiler

ASKON Mersin Şube Başkanı Hasan Arslan’dan Akdeniz Belediye Başkanı M.Mustafa Gültak ziyareti

ASKON Mersin Şube Başkanı Hasan Arslan ve Yönetim Kurulu Üyeler,i 31 Mart Seçimlerinde Akdeniz Belediye Başkanı Seçilen M. Mustafa GÜLTAK'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kalabalık bir heyetle giden Hasan Arslan, Akdeniz Belediye başkanı M. Mustafa Gültak'a bu zorlu görevinde başarılar diledi.

Projeler birer birer hayata geçecek

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak ASKON Mersin Şube Başkanı Hasan Arslan ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden çok memnun olduğunu dile getirerek kendisine verilen bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğini dile getirdi. Akdeniz'i daha güzel ve yaşanılır bir hale getirmek için projelerini birer birer hayata geçireceğini söyleyen M. Mustafa Gültak’a Hasan Arslan tarafından çiçek ve günün anlamına özel hazırlanan hediyesi takdim edildi.

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500