AKDENİZ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLTAK’TAN 1 MAYIS MESAJI
Advert Advert

AKDENİZ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLTAK’TAN 1 MAYIS MESAJI

Başkan Gültak, “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” dolayısıyla yayınladığı mesajında, emeğin en yüce değer olduğunun altını çizdi, 1 Mayıs İşçi Bayramını kutladı.

AKDENİZ BELEDİYE BAŞKANI  MUSTAFA GÜLTAK’TAN 1 MAYIS MESAJI
AKDENİZ BELEDİYE BAŞKANI  MUSTAFA GÜLTAK’TAN 1 MAYIS MESAJI Pala

 

Akdeniz Belediye Başkanı Muhammed Mustafa Gültak, “1 Mayıs İşçi Bayramı” nedeniyle yayınladığı mesajında ülkelerin refah seviyesinin yükselmesi ve ekonomisinin güçlenmesinde, özellikle işçi kesiminin çok büyük emek ve katkısı olduğunu vurguladı. “Ülkemizin en değerli sermayesi sahip olduğu emek gücüdür” diyen Başkan Gültak; mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Nitekim gerek şehrimizin, gerekse de ülkemizin çok daha güzel ve mutlu yarınlara emin adımlarla ilerlemesinde, işçilerimizin alın terine, emeklerine şüphesiz büyük ölçüde ihtiyacımız vardır. Akdeniz Belediyesi olarak bizler de sosyal belediyecilik anlayışının gereği; işçi ve emekçi kardeşlerimizin her zaman yanında yer alacağız.”

Mesajında; “İşçi ve emekçilerin, çalışma şartlarının yükseltilmesinin yanı sıra, sahip oldukları yasal haklara sahip çıkılması noktasında da üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız. Çünkü hak; her zaman hak edene verilmelidir” diyen Başkan Gültak, devamında şu açıklamaları kaydetti:

“Ülkemizin kalkınması, gelişmesi ve gelecekteki hedeflerini yakalaması için emek veren ve alın teri döken, genelde ülkemiz işçi kesiminin, özelde de belediyemizde çalışan işçi kardeşlerimizin ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü gönülden tebrik ediyorum. 1 Mayıs’ın, tüm ülkemizde anlamına yakışır şekilde, dostluk, dayanışma, barış ve kardeşlik duyguları içinde kutlanmasını diliyor; bu duygu ve düşüncelerle, bütün milletimizin ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.”

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500