Akel'den Değişim Platformu Açıklaması
Advert Advert

Akel'den Değişim Platformu Açıklaması

Mali Müşavir Odası Genel Kurul Seçimlerine Mersin Mali Müşavirler Dayanışma Grubu. Mersin Mali Müşavirler Meslekte Birlik Derneği. Toplumcu ve Katılımcı Mali Müşavirler Derneği, seçimlere Değişim Platformu, adıyla katılacakları açıklamasında bulundu.

Akel'den Değişim Platformu Açıklaması
Akel'den Değişim Platformu Açıklaması Pala

Mersin Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Konferans Salonunda gerçekleşen basın toplantısında Değişim Platformu adına açıklamada bulunan İbrahim Akel,"Odamız çatısı altında mesleki mücadele yürüten 3 Grup arasında; güçlü bir meslek, güçlü bir meslektaş ve tüm mesleki sorunlarımızın çözümü için “Birlik olmanın” ve “Birlikte Mücadele” yürütmenin, tarihi bir sorumluluk ve görev olduğu hususunda görüş birliği oluşmuştur.

Akel,Odanın hakim yönetim anlayış ve işlevselliğini,inandırıcılığını kabettiğini,birleştirici ve mesleki mücadele yeterliliğini yitirdiğini ifade ettiği açıklamasında "Bu nedenden dolayı meslektaşların bir araya getirilmesinde zorlanılmakta ve sorunlara çözüm için harekete geçilememektedir." dedi.

Akel,Farkındalıklarının zenginlik olduğunu,ortak akıl bilinciyle,Cumhuriyet ilkeleri ve kazanımları çerçevesinde ,insanlığın evrensel kazanımlarına saygılı,kişisel bütünlük,hakkaniyet,insan onuruna saygılı,sevgiyi merkez edinmiş meslektaşlarıyla aynı hedefe yürümek için buluştuklarını,öncelikli hedefleri olduğunu belirtti.

Akel,Konferans Salonu'daki meslektaşlarına Değişim Platformu'nun  örgütselilkeleri,Yönetsel İlkeleri ilgili açıklamalarda bulundu.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500