MERYAD,Başkan Vahap Seçer’e Ziyarette Bulundu

MERYAD,Başkan Vahap Seçer’e Ziyarette Bulundu

Mersin Yatırımcı İş İnsanları Derneği (MERYAD) ,Coşkun Doğmuş Başkanlığında Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MERYAD,Başkan Vahap Seçer’e Ziyarette Bulundu
MERYAD,Başkan Vahap Seçer’e Ziyarette Bulundu Pala

 

Mersin’de önceki adı Mersin Yatırım Dış Ticaret ve Markalaşma Derneği olan Mersin Yatırımcı İş İnsanları Derneği, Başkan Coşkun Doğmuş önderliğinde yeni yönetimi ile birlikte Vahap Seçer’i ziyaret etti.

Mersin’e yatırımcı çekmek ve Mersin’e fayda sağlayacak projelerin oluşturulması gerektiğini belirten MERYAD Başkanı Doğmuş, konu ile ilgi geliştirdikleri projeleri Başkan Seçer’e sundu. Turizmden sanayiye birçok alanda kentin yatırım ağını ve ekonomisini hızlandıracak projeler sunan Doğmuş, ‘Mersin’in gelişmesi ve yatırım şehri olabilmesi adına üyelerimiz ile birlikte yoğun bir çaba içerisine girdik. Bizler kentimize fayda sağlayacak projelerin her zaman destekçisi olacağız’ dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Seçer, MERYAD Başkanı Coşkun Doğmuş’un sunduğu dosyayı inceledi.  Ziyaret, gerçekleşen sohbetle sona erdi.

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500