Müziğin Amerikalı Arkeologları Adana’da.

Müziğin Amerikalı Arkeologları Adana’da.

Kendilerini, “Dünyanın değişik köşelerinden melodileri ve ritimleri bir araya getirip modern formda sunan müzik arkeologları” olarak tanımlayan Amerikalı efsanevi müzik topluluğu Pink Martini, Adana’ya geliyor. Konser, 18 Mayıs Cumartesi saat: 21.00’de Çukurova Üniversitesi Açıkhava Tiyatrosu’nda yer alacak.

Müziğin Amerikalı Arkeologları Adana’da.
Müziğin Amerikalı Arkeologları Adana’da. Pala

 

Dünya turnesi kapsamında, 14-21 Mayıs tarihleri arasında Türkiye’de altı konser gerçekleştirecek olan Pink Martini, kurulduğu 1994 yılından bu yana sivil toplum kuruluşları yararına gerçekleştirdikleri etkinlikleriyle doğa ve toplumsal sorunlara yönelik bir farkındalık oluşturmada etkin bir rol oynadı. Ayrıca, The Boston Pops, San Francisco Senfoni Orkestrası, Hollwood Bowl Orkestrası ve Los Angeles Filarmoni Orkestrası gibi pek çok ünlü orkestra eşliğinde konserler gerçekleştiren topluluk, Sympathique, Hang on Little Tomato, Splendor in The Grass, 1969, A Retrospective, Je Dis Ou, Dream A Little Dream, Get Hapy, Joy to The World, Hey Eugene, albümleriyle de sayısız ödülün sahibi oldu.

Thomas M. Lauderdale, China Forbes, Storm Large, Phil Baker, Gavin Bondy, Pansy Chang, Nicholas Crosa, Brian Lavern Davis, Dan Faehnle, Timothy Nishimoto, Kyle Mustain, Robert Taylor, Antonis Andreu, Anthony Jones, Miguel Bernal, Reindhardt Melz, isimlerinden oluşan Pink Martini, Pasion Turca ile Adana’nın yanı sıra, Bursa, İstanbul, Ankara, Konya’da konserler gerçekleştirecek. Biletlerinizi, http://www.biletix.com adresinden online alabilirsiniz

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500