İmamoğlu Seslendi,Siyasetle Barışacağız,. Çok güzel şeyler başaracağız.

İmamoğlu Seslendi,Siyasetle Barışacağız,. Çok güzel şeyler başaracağız.

İmamoğlu yaptığı teşekkür konuşmasında, Kısa zamanda büyük işler başarmamız lazım.Hepinize teşekkür ediyorum.Herkesi kucaklayalım.Kimseyi ayrıştırmadan kucaklayın.Artık partizanlık bitti. Artık liyakat var.Hak Hukuk adalet var.Siyasetle barışacağız. Bu toplum özgürlükle bulaşacak,Bizi kutlayan Cumhurbaşkanına,rakimim Binali Yıldırım'a de teşekkür ediyorum.Her şey güzel olacak.İyi ki varsın İstanbul sağlıcakla kalın." dedi.

İmamoğlu Seslendi,Siyasetle Barışacağız,. Çok güzel şeyler başaracağız.
İmamoğlu Seslendi,Siyasetle Barışacağız,. Çok güzel şeyler başaracağız. Pala
Advert Advert

23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Yenileme Seçimileri sonucunda. oyların  yüzde 54,3'ünü Ekrem İmamoğlu, yüzde 45'09'unu Binali Yıldırım aldı.

Saaat 17.00'de sona eren yenilenen  23 Haziran yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı % 54,3 oy alan Ekrem İmamoğlu, resmi olmayan sonuçlara göre yaklaık 600 bin oy farkla seçimleri kazandı.

İmamoğlu yaptığı basın toplantısında "Oy veren vermeyen her kesin belediye başkanı olacağım." dedi.

Türkiye'nin nefesini tuttuğu seçim İmamoğlu'nun zaferiyle sona erdi.

Başkan İmamoğlu Beylikdüzü'ndeki teşekkür konuşmasında,"Barışmaya geldik,sevmeye gelik,sevgi kazandı,yurdum insanını çok seviyorum,etnik köken yok,insan var,inanca saygıyla bu kentin güzel çocuklar için,gençleri için,gençleri,kadınları için,bu şehrin kadınları,beyfendileri için herkes için,bütün yargıları yıkın herkesi kucaklamaya geldik,bu şehirde inançlara saygı için geldik,bu topraklarda var olanları, Mevlanayı,Yunusları,Hacı Bektaşları hatırlatmaya geldik. Bu şehrin gelişmesi için aklı,bilimi,bu şehirdeAlevisi Sunnisini kucaklamaya geldik. Biz bu şehirde azınlık diye bir kavram yok Rumu Ermenisi Suryanisi herkesi kucaklamaya geldik. Bu şehirde demokrasiyi,adaleti inşa edeceiz,geleceği inşa edeceğiz. Biz bu şehirde maneviyatını bilen, sahip çıkan vatanın bölünmez bütünlüğünü savunan Tam Bağımsız Türkiye diyen Fikri Hür Vijdanı Hür Nesiller yetireceğiz.Ne aldanacağız ne aldatacağız.Tüm İstanbullular biz size hepinizin huzurunda Ben Buşehrin İnsanlarını,güzel yurdumun Türkiye Cumhuriyetinin Atatürk Cumhuriyetinin projesiyim.Siyasesi ahlakla buluşturacağım Söz veriyorum Çocukların gençlerin abisi olmaya geliyorum. Çok güzel şeyler başaracağız. Yaşa İstanbul,En güzel Cevabı verdiniz. Artık güleceğiz.Bu akşam muazzam bir akşam. Size laik olmak için çok çalışacağız. Sevgili eşime çocuklarıma,İstanbulun çocuklarına herşey güzel olacak diyen Berkaya,şehrin güzel insanlarına anneme babama yürekten teşekkür ediyorum.Beni ailem bana güç katacak.Siyasette koşarken ailem sadece bana destek olacak.CHP Genel Başkanım Kılıçtaroğlu'na Meral Akşener'e teşekkür ediyorum,İl Başkanlarına teşekkür ediyorum,İstanbul itifakına teşekkür ediyorum.Bu ittifakın içinde HDP,MHP,AKP,Sadet Partili kardeşlerim var onlara hepsine teşekkür ediyorum. Asil olan milletimimizdeir. Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Çok çalışacağız.Bizi yanlız bırakmadınız,İstanbul'a seferberlik başlatacağız. Kısa zamanda büyük işler başarmamız lazım.Hepinize teşekkür ediyorum.Herkesi kucaklayalım.Kimseyi ayrıştırmadan kucaklayın.Artık partizanlık bitti. Artık liyakat var.Hak Hukuk adalet var.Siyasetle barışacağız. Bu toplum özgürlükle bulaşacak,Bizi kutlayan Cumhurbaşkanına,rakimim Binali Yıldırım'a de teşekkür ediyorum.Her şey güzel olacak.İyi ki varsın İstanbul sağlıcakla kalın." dedi.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500