Araç Finansmanı Hakkında Merak Edilenler

Araç Finansmanı Hakkında Merak Edilenler

Yeni bir otomobil satın almak istiyorsunuz ancak yeterli birikimi henüz yapamadınız.

Araç Finansmanı Hakkında Merak Edilenler
Araç Finansmanı Hakkında Merak Edilenler ismail USTA
Advert Advert

İşte bu durumda devreye araç finansmanı giriyor. İhtiyacınız olan miktarın finanse edilmesi yoluyla aslında hayal ettiğiniz aracı kolaylıkla satın alabileceğinizi biliyor musunuz? Üstelik araç finansmanı için mutlaka sıfır km bir otomobil satın almanız gerekmiyor. İkinci el araçlar için de bu hizmetten kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Araç finansmanı sayesinde şimdiye dek çok sayıda kişi hayal ettiği aracı satın alarak kullanmaya başladı. Ancak bu konuda bilmeniz gereken bazı detaylar var. Örneğin araç finansmanında asgari peşinat yüzdeleri aracın türüne ve aynı zamanda modeline göre değişkenlik gösterebiliyor. Hem TL hem de döviz cinsinden finansman sağlanabiliyor.

Kimler Finansman Desteğinden Faydalanabilir?

Araç finansmanı dendiğinde akıllara genellikle otomobiller geliyor. Oysa motosiklet için de bu imkandan faydalanmak mümkün! Eğer siz de motosiklet tutkunuysanız ve artık hayal ettiğiniz motosikleti almak, keyifle kullanmak istiyorsanız yine ihtiyacınız olan meblağı araç finansmanıyla elde edebilirsiniz. Ancak ikinci el motosikletler için bu destek geçerli değil. Sadece sıfır km motosikletler için kullanılabilen araç finansman desteğinden faydalanmak için başvuru yapmanız yeterli oluyor.

Araç finansman desteğinde en çok tercih edilenlerden biri de Kuveyttürk Bankası oluyor. Bankanın internet şubesinden finansman destekleri hakkında çok daha detaylı bilgi alınabilir. Ancak biz size birkaç bilgi aktaralım. Örneğin ikinci el araçlar için 8 yaşına kadar olan araçlara finansman desteği sağlanıyor. Pek çok kuruluş gibi ikinci el araçlarda sadece 3 ya da 4 yaşında araç olması şartı aranmıyor. Vade seçeneklerinin 108 aya kadar uzayabiliyor olması da araç satın almak isteyenleri bir hayli rahatlatıyor.

Araç Finansman Desteği Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın

Motosiklet satın almak isteyenler de 48 aya kadar uzayabilen vade seçeneklerinden faydalanma imkanını elde ediyor. Eğer siz de otomobil ya da motosiklet satın almak istiyorsanız sunulan seçenekleri çok iyi değerlendirmelisiniz. Bu noktada önerimiz öncelikle Kuveyttürk Bankası internet şubesine uğramanız olacak. Sayfada merak ettiğiniz tüm sorulara ayrıntılı yanıt bulabilirsiniz. Böylece hayalini kurduğunuz araç birkaç gün içerisinde sizin olur!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersin İçin Anlamlı Güç Birliği
Mersin İçin Anlamlı Güç Birliği
Başkan Kızıltan, Mersin Demek Türkiye Demektir…
Başkan Kızıltan, Mersin Demek Türkiye Demektir…