KANAL33 Ailesinin Mutlu Günü

KANAL33 Ailesinin Mutlu Günü

Duygu ve Tunç'un nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer kıydı. Nikah şahitliklerini Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan,MTSO Başkanı'nın yanı sıra ailenin dostları yaptı.

KANAL33 Ailesinin Mutlu Günü
KANAL33 Ailesinin Mutlu Günü Pala
Advert Advert

Mersin Valisi Ali İhsan Su ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'in  de hazır bulunduğu Tunç ve Duygu'nun düğününde Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan,Akdeniz Belediye Başkanı  Mustafa Gültak,MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan,Mersin İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, Mersin İl Jandarma  Komutanı Jandarma Albay Hasan Basri Uçar,CHP Mersin Önceki Dönem milletvekili Serdal Kuyucuoğlu,Kızkalesi Turizm Derneği Başkanı Hüseyin Çalışkan,Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Bedrettin Gündeş,Kanal33 ve MGC Başkanı Turgay Demirteş,Kanal33 Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Damadın Babası Tuncay Demirtaş,Büyükşehir Eski Başkanı Burhanettin Kocamaz,Toroslar Önceki Dönem Belediye Başkanı Hamit Tuna,DİTAV Başkanı Ferudun Gündüz,MESİAD Başkanlar Kurulu Başkanı Mustafa Güler,DERYA Grup YK Başkanı Hüseyin Kış,Basın Daire Başkanı Duygu Öksüz Canova, Ahmet Akın,Necmettin Kılıççıoğlu,Adnan Gündoğdu,Ramazan Öz,Murat Yüksekbaş'ın yanısıra basın,iş ve siyaset dünyasının pekçok ünlü konukları katıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Duygu ve Tunç'un nikahlarını kıydı. Seçer,Genç çiftlere mutluluklar dileyerek tebrik etti.

Genç çiftleri kutlayan Mersin Valisi Ali İhsan Su,nikah cüzdanını Duygu Demirtaş'a vererek,mutluluklar dileyerek genç çiftleri kutladı.Vali Su çiftlere  yaptığı kısa konuşmasında Üç "S"yi hatırlatarak mutlu bir evliliğin temelini  sevgi sabır ve saygının mutluluk getireceğini ifade etti.

Duygu ve Tunç'un Pedias'ın bahçesine girmesiyle başlayan düğün,ilk dansla başladı,ardından konukların huzurunda kıyılan nikahın ardından,düğün pastası  alkışlar eşliğinde kesildi.

Canlı müzik eşliğinde gerçekleşen düğünde konuklar gönüllerince eğlendi.

Genç çiftlere Mersin Kent Haber Ailesi olarak mutluluklar diliyoruz.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500