GÜLNAR'DA YANGIN SÖNDÜRÜLDÜ

GÜLNAR'DA YANGIN SÖNDÜRÜLDÜ

Sabah saatlerinde Gülnar ilçesine bağlı Ulupınar Mahallesi kırsalında meydana gelen yangına Mersin Büyükşehir Belediyesi itfaiyesi müdahalesiyle söndürüldü.

GÜLNAR'DA  YANGIN SÖNDÜRÜLDÜ
GÜLNAR'DA  YANGIN SÖNDÜRÜLDÜ Pala
Advert Advert

İtfaiye Ekipleri, 7 arazöz ve 16 personelle bölgede yerini aldı. Ekiplerin uzun uğraşları sonucu yangın kontrol altına alındı.

Büyükşehir Belediyesi, Mersin’in Gülnar ilçesine bağlı Ulupınar Mahallesi’nde meydana gelen yangına müdahale ederek, yangının söndürülmesine yardımcı oldu.

Ulupınar Mahallesi kırsalında bulunan bahçelerin birinde çıkan yangın, bir süre sonra büyüyerek ormanlık alana sıçradı. Yangının büyümesi üzerine bir evin de hasar aldığı bölgede Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ekipler soğutma çalışması gerçekleştirdi.

Vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye gelen yangın söndürme ekiplerine Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ekipler ve itfaiye de eşlik etti. Bölgede yangının büyümesini engellemek için önlemlerini alan Mersin Büyükşehir Belediyesi ekipleri, 7 arazöz ve 16 personelle bölgede yerini aldı. Ekiplerin uzun uğraşları sonucu yangın kontrol altına alındı.

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500