GRAND BOSS SUIT MERSİN’İN KALBİNDE

GRAND BOSS SUIT MERSİN’İN KALBİNDE

Mersin’de 3 Yıldızlı GRAND BOSS SUIT oteli 2019 yılında Kurban Bayramı öncesinde konuklarını ağırlamaya başladı.

GRAND BOSS SUIT MERSİN’İN KALBİNDE
GRAND BOSS SUIT MERSİN’İN KALBİNDE Pala
Advert Advert

Grand Boss Suıt, Mersin iş dünyasının merkezi olan Metropol’de  Oteller Caddesi diye anılan Fasih Karabalı Caddesi'nde baştan başa yenilenen odaları,konforu,SPA,SAUNA,TÜRK HAMAMI ve BOSS LOUNGE BAR ile konuklarına ev sıcaklığında huzur ve güven ortamında deneyimli profesyoneli, turizm gönüllüleriyle hizmete başlarken kent oteli anlayışına yeni bir soluk getiriyor.

9 katlı Grand Boss Suıt otelde dört kişilik 5 odasıyla Famly Room,üç ayrı yataktan oluşan Triple Room özellikli dört odasının yanı sıra. İki ayrı yataktan oluşan Twin Room hizmeti veren 11 odası, çift kişilik French Bed odalarının sayısı ise 18. Ekonomik kategorisinde ise 10 odası bulunurken,Deluxe Room V.İ.P. bir odası ve Junior V.İ.P. İki oda ile toplam 51 oda sayısıyla  güven ve huzur içinde konuklarına farklı seçenekler sunuyor.

4 B Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Korkmaz,"Merkezi Mersin’de bulunan şirketimiz,Mersin turizmine ve kentin tanıtılmasına katkıda bulunmak istiyoruz.25 yıldır hizmet sektörünün içindeyiz. Deneyimlerimizi,bilgi ve birikimlerimizi turizm sektörünün hizmetine sunarak konuklarımıza ev sıcaklığında,huzur ve güven içinde faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.”  dedi.  Korkmaz,"Sektörel deneyimimizi, birikimimizi şehrin dinamikleriyle ortak paydada buluşup elele vererek neler yapılabiliriz ? Nasıl harekete geçirebiliriz?” sözüyle Mersin  turizm sektörü içinde yer alan paydaşlarıyla iş birliği içinde olacaklarını dile getirdi.

Merkezi Mersin’de bulunan 4B Turizm,Mersin dışında Ankara ,Kahramanmaraş ve  Niğde’de hizmet ve eğitim sektöründe yatırımları var.

Grand Boss Suıt Mersin'in Kalbi'nde sizlere çok yakın.http://grandbosssuit.com/

Salih Pala

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500