Mersin'de Polislerden Lösemi Hastası Çocuklara Kök Hücre İçin Kan Bağışı

Mersin'de Polislerden Lösemi Hastası Çocuklara Kök Hücre İçin Kan Bağışı

Mersin İl Emniyet Müdürlüğü'nün talimatıyla Toplum Destekli Şube Müdürlüğü ekiplerinin gerçekleştirdiği lösemi ve kanser hastası çocuklara destek vermek amacıyla düzenlenen,Kanserle Savaşmaya Biz De Varız,etkinliğiyle farkındalık yarattı

Mersin'de Polislerden Lösemi Hastası Çocuklara Kök Hücre İçin Kan Bağışı
Mersin'de Polislerden Lösemi Hastası Çocuklara Kök Hücre İçin Kan Bağışı Pala
Advert Advert

Toplum Destekli Şube Müdürlüğü ekiplerinin gün boyu gerçekleştirdiği etkinlikte losemi ve kanser  hastası çocuklar gönüllerince eğlenirken Toplum Destekli Şube Müdürlüğü'ne bağlı polis memurları ,Kanserle Savaşmaya Biz De Varız,etkinliğine çocuklara kök hücre için  kan bağışında bulunarak Gönüllü  Kök Hücre Bağışcısı oldu.

Mersin Polisevi'nde düzenlenen etkinliğe kanserli ve lösemeli çocuklara umut olmak,kan bağışında bulunarak destek olayı amaçlayan Toplum Destekli Şube Müdürlüğü personeli büyük bir özveri ve gayretle çocukları eğlendirdi,iki yüzden fazla polis memuru Polisevi'nde kurulan Türk Kızılay Kök Hücre kan toplama merkezine kan bağışında bulundu.

Kan bağışında bulunan polis memurları lösemi ve kanserli çocuklara umut olamak için kök hücre bağışında bulunmaktan  duydukları memnuniyeti dile getirerek,her yurttaşın kan bağışında bulunma çağrısı yaptı.

Etkinliğe katılan kanser hastası (lösemi hastası) çocuklar aileleleri ile birlikte şarkılar söyledi,onlarca çocuğun keman ve gitarlarıyla eşlik ettiği şarkılar türküler birlikte seslendirildi.Balonlar eşliğinde oyunlar oynandı. Çocuklara ve ailelerine ikramlarda bulunuldu.

Çocuklar gönüllerince eğlendi. Görevli polis memurları çocukların eğlenmeleri için ellerinden gelen gayretleri takdire şayandı.Çocuklar hastalıklarını bir an unutup birlikte eğlenmenin tadını çıkartırken aileleri de güzel bir gün yaşadı.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500