Alzheimer Gönüllüleri Teşekkür Kahvaltısında Buluştu

Alzheimer Gönüllüleri Teşekkür Kahvaltısında Buluştu

Türkiye Alzheimer Derneği Mersin Şubesi Yaşlı Yaşam Merkezi'nde bu yıl onuncusu düzenlenen Alheimer Eğitim Kampı'nın ardından teşekkür kahvaltısı gerçekleştirildi.

Alzheimer Gönüllüleri Teşekkür Kahvaltısında Buluştu
Alzheimer Gönüllüleri Teşekkür Kahvaltısında Buluştu Pala
Advert Advert

Türkiye Alzheimer Derneği Mersin Şubesi Yaşlı Yaşam Merkezi'ndeki teşekkür kahvaltısında hafta sonu gerçekleştirlen Alzheimer Eğitim Kampı'na destek veren Alzheimer Gönül Dostları katıldı.

Büyük katılımla gerçekleşen teşekkür kahvaltısında Alzheimer Gönüllüleri buluşarak,birlik olmanın tadını çıkardı.

Kahvaltıda Alzheimer Gönüllülerine hitap eden Yaşlı Yaşam Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı ve Alzheimer Derneği Mersin Şube Başkanı Prof. Dr Aynur Özge,Alzheimer Eğitm Kampı'nı başarıyla gerçekleştirmenin gururunu yaşadıklarını ifade ederek Alzheimer  Gönüllülerine desteklerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Özge, Mersin dışından İstanbul, İzmir, Denizli, Manisa, Ankara, Kayseri, Rize, Adana ve Karaman’dan katılımcıların olduğunu bu kampta, hasta yakınları yaşlanmanın sağlık- sosyal etkileri, Alzheimer Hastalığının teşhisi, tedavisi, baş etme yöntemleri, hasta bakımının püf noktaları üzerinde verilen eğitimlerle  çok başarılı bir kamp gerçekleştirmenin güzelliğini yaşadıklarını ifade ederek," 7/24 hizmet veren kurumumuz,Aktif yaşamak için hep birlikte koşuyoruz.

eskort

Hepimiz bize emanet edilen hastalarımıza canımız gibi bakıyoruz.Sahip çıkıyoruz.Sizlerle daha iyisini yapabilmek için çaba ve emek vereceğiz.Bu destek ve katkılarınız için teşekkür ederim.Birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz." dedi.

Alzheimer Gönül Dostlarının kendi elleriyle hazırladıkları börek,çörek ve sıkmaların yanında mükellef bir kahvaltının tadını çıkaran Alzheimer Gönüllüleri,birlikte başarmanın,paylaşımın tadını çıkardı.

Salih Pala

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500