Mersin'de Gece Trafik Denetimi Yapan Emniyet Müdür Yardımcısı Özer Yaralandı

Mersin'de Gece Trafik Denetimi Yapan Emniyet Müdür Yardımcısı Özer Yaralandı

Mersin İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Diyaaddin Özer trafik denetimleri yaptığı sırada dur ikazına uymayan aracın çarpması sonucu yaralandı

Mersin'de Gece Trafik Denetimi Yapan Emniyet Müdür Yardımcısı Özer Yaralandı
Mersin'de Gece Trafik Denetimi Yapan Emniyet Müdür Yardımcısı Özer Yaralandı Pala

Gece yarısı  saat:00.20 sıralarında Eğriçam Mahallesi GMK Bulvarı üzerinden şehir merkezi istikameti üzerinde bulunan Nesibe Aydın İlkokulu önünde, araçlar üzerinde trafik kontrolü yapan görevlileri denetlemekte olan İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Diyaaddin ÖZER ve şoförü Yusuf Ziya ÖZKAN, şüphe üzerine durdurdukları bir araçta bulunan kişileri kontrol ettikleri esnada, dur ikazına uymayan beyaz renkli 33 CFC 42 Volkswagen Passat marka bir aracın çarpması neticesinde yaralandı.

Mezitli’den şehir merkezi istikametine seyir halinde olan ve durdurmak için işaret ettikleri sırada araç hızla uzaklaşarak olay yerinden kaçtı. 33 CFC 42 plaka sayılı beyaz Passat araç Toroslar İlçesi Mezarlık üst kavşağında ekipler tarafından durdurularak araç sürücüsü N.C. K.  ve yolcu koltuğunda bulunan A .U. adlı şahıslar yakalanarak gözaltına alındı.

İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Diyaaddin ÖZER’in sol bacak ve sol kolda kırık olduğu ve hayati tehlikesinin olmadığı anlaşıldı. Tedavisi Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde devam ediyor. Emniyet Müdür Yardımcısının Şoförü Yusuf Ziya ÖZKAN ayakta tedavisinin ardından taburcu edildi.

Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı olayla ilgili soruşturma başlattı.

MERSİN KENT HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500